Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tratament Sovata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anamaria, de ce nu poti merge la dr daca ai 90 de kg?Ti-a spus cineva ca nu te poate ajuta din cauza grautatii? Pentru Sovata trebuie sa-ti gasesti cazare la hotel sau pensiune iar apoi sa alegi ce proceduri doresti: bai, impachetari cu namol, etc Vezi ca daca vrei sa aiba efect tratamentul tb sa-l faci 2 sapt. Sanatate multa! [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148713"]Povestea nasterii[/url] Mada, mami fericita de [copil] Cristian - 29.12.2008 [url="http://community.webshots.com/user/madutza_bra"]Poze[/url] --------------------------------------------- Ceea ce nu te doboara , te intareste! http://lt1f.lilypie.com/GO0Hp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu am fost la Sovata! Iti recomand cazare oriunde in statiune dar tratamentele facute la hotel Danubius. Sunt conditii excelente si pachetul ar fi cel mai bine sa-l ai de minim 10 zile (2 saptamani, sambata si du=minica nu se face trat.) Poti lua bilet si prin agentii de turism! Conditiile de tratament la Danubius sunt foarte bune- acolo vei avea o vizita preliminara la doctorul bazei de tratament Suzana Pretorian - foarte draguta care-ti va recomanda ce proceduri sa urmezi. Eu am facut impachetari cu namol totale, irigatii cu apa din lacul Ursu si tampoane cu namol. M-am simtit foarte bine si as repeta oricand tratamentul - plus ca este si bazin cu apa sarata calda acoperit! Pe durata pratamentului nu se face baie in lacul Ursu. Bafta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele....o intrebare am si eu.....pt trompe infundate se face tratament la Sovata?? eu le-am avut infundate acum cativa ani ,le-am desfundat prin operatie laparo acum sau infundat air si din cauza grasimi de pe burta nu sa putut lucra bine deci au ramas tot infundate...chiar m-ar interesa un tratamet cu toate ca mi sa spus clar ca trompele nu se desfunda decat chirurgical, chiar am slabit cam 9 kg si ma precatesc de o noua operatie... --------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor. De 2 ani ma chinui sa raman insarcinata si nu am reusit. Am auit de tratamentele de la Sovata cum ca ar face minuni si am zis ca mai incerc si treaba asta si daca nu raman insarcinata dupa tratamentele de acolo nici ca mai incerc. Problema mea este ca am inteles ca si tratamentele de la Techirghiol sunt eficiente. Eu am unde sa stau in constanta si asta m-ar scuti de banii dati pe cazare dar oare sunt intradevar tratamentele de la techirghiol la fel de bune ca cele de la sovata? Ca de auzit am auzit de fete care au ramas insarcinate dupa sovata, dar rezultate pozitive de la tehirghiol nu am auzit (asta nu inseamna ca nu exista, doar ca nu am auzit). Pe alte forumuri se vorbeste doar despre sovata si prea putin despre techirghiol si nu stiu ce sa fac. Pot sa sun la Statiuena Balneao..Techirghiol , dar sunt convinsa ca or sa-mi spuna ce vreau eu sa aud. Daca cineva imi poate da o informatie din propria experienta sau auzita ar fi foarte bine pentru mine. Caci la Sovata am facut un calcul si ma ajunge cam la 2000 lei (cazare, tratament pt mine, tratament pt sot, mancare) si daca as putea sa scad din suma asta cazarea de la techirghiol dar cu aceleasi rezultate, ar fi fantastic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Buna fetelor,eu am fost la Sovata in perioada 22.08-29.08.2010,am fost cu sotul si am platit la oferta 1270 lei,cazare, masa si trei proceduri pe zi.Tratamentul meu a fost asa :tampon vaginal ,irigatii cu apa sarata,unde ultrascurte si bai in bazinul cu apa calda si sarata.Mie mi-a placut acum astept rezultate,o cunostinta care a fost in iulie este acum insarcinata,incerca de doi ani,daca mai vreti detalii va stau la dispozitie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...