Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tratament Sovata


Recommended Posts

Buna fetele sunt si eu aspiranta la bebel si in vara aceasta am fost la Sovata pt prima data intre 16 iulie-30iulie.Am fost impreuna cu sotul si am stat la hotel Danubius , am platit 2660 ron ,dar a meritat.Am mers la consult la medicul hotelului-DR Suzana Pretorian - ft draguta si competenta,in urma consultului mi-a dat sa fac zilnic 4proceduri(irigatie cu apa sarata,unde scurte,impachetare cu namol, si tampon vaginal)timp de 10 zile,nu am facut baie in Lacul Ursu(zicea dr ca este concentratia de sare prea mare),in schimb am avut voie la piscina cu apa sarata din cadrul hotelului.Acum astept sa se intample o minune.Este scump dar merita . .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca va intereseaza am sa va dau si preturile care se practica la baza de tratament de la hotel Danubius:-unde scurte-30,00,tampon vaginal si irigatie-30,00,irigatie+apa sarata-27,00,impacetari cu namol partial-35,00,pt cine nu era cazat la hotel platea consultatia-50,00,si mai trebuia si trimitere de la medicul de familie pt cura balneara -noua ni le-a oprit DR.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eri.ka nu se trateaza problemele de fertilitate si la barbati,stiu ca procedurile se fac numai la femei,pentru ei cred ca se poate rezolva un pic cu un tratament antistres,o verisoara care a fost in luna iulie a ramas gravida imediat in luna urmatoare,eu acum astept sa vad daca a avut efect si la mine,pogonici la Alunis se plateste parcarea un abonament de 7 zile este 60 lei,mult succes fetelor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!! Pogonici: Iti doresc un concediu placut!! Sa stii ca eu astept sa vii cu vestea ca ati devenit parinti cat mai repede!! Doamne Ajuta![pup] Si eu sunt interesata sa fac un tartament la Sovata, nu am reusit inca sa ajung......ar mai fi varianta sa va cazati la una din pensiunile de acolo si sa platiti doar procedurile la abaza de tratament. Numai bine tuturor!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...