Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 274


Recommended Posts

Dandanutz, AMH mic inseamna ca are rezerva ovariana redusa. Sub 2 inseamna fertilitate scazuta/nedectabila. Si eu o am sub 2. Inseamna ca poate raspunde slab la stimulare. Mie mi s-a spus ca ori natural, ori cu inseminare, ori cu FIV, tot aia, dar costul e diferit. Asa ca sansele sunt foarte mici. Poti gasi mai multe detalii si pe topicul cu "Asteptand o minune in viata noastra/ menopauza precoce".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!ce este cu vinul rosu? si eu am inceputastazi tratamentul cu dipherelin 0.1 si sunt foarte interesata de ceea ce ar/n-ar trebui sa mancam sau sa facem in timpul tratamentului pt Fiv multumesc in avans ,sunt sigura ca ma ve-ti lamuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, iti tin pumnii stransi stransi pentru maine! Te pup cu drag si sper din suflet sa fie bine! raluca sunt, mami de unguroaica[:D], cu tine am facut prima injectie If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adhnana
Am fost azi la eco si se pare ca sunt 2[bibe][bibe]. Inca nu-mi revin din soc[alcool][alcool][:D] Adhnana [mamica]lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007) si [gravi] 5+
[:-)))] nu ma omori soro! Daca-s numa' putici mai vorbim [:-)))] Shery [gravi] 31 [fetita] & [fetita] cu inimioara [zana] Alesia (30.10.2007) AMR -5
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...