Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 274


Recommended Posts

Adhnana, felicitari pentru germenasi!!![pup] Maria08 hai si tu cu o veste buna!!! Mona, Ioana va tin pumnii!!! Rox_dob ce protocol faci? Fetelor, eu o sa incep tratamentul probabil de duminica, insa sunt tare trista ca mi-a spus proful ca am un folicul restant, insa cu toate astea mi-a dat sa incep tratamnetul. Si nu stiu ce sa fac...eu stiu de la inseminare cand mi s-a mai intamplat chestia asta ca am facut pauza o luna cu AC.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, Am un mesaj de la Ioana, ea nu va poate scrie azi. A fost la punctie dar din pacate foliculul care se formase luna asta nu avea ovocit. Deci nu a fost sa fie din pacate. Mai multe detalii a spus ca va da ea maine. Eu am facut transferul ieri, cu 3 embrioni. Unul avea 4 celule si ceilalti cate 2. Numai astia au fost, nu am avut ce pune la congelat. Acum incepe numaratoarea inversa .. [ruga] Mami de [copil] Alexandru [url="http://community.webshots.com/user/booburuza"][foto][/url]
"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete, S-au fertilizat ambele ovucite.. Le introducem maine la 48 de ore... Sunt asa de fericita...ca nu ma mai asteptam la 2 din 2... Ioana, Doamne ce neplacut e...si eu am patit-o luna trecuta..Mult curaj.. pup [pup]si multumesc de incurajari Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda82
Adhnana, felicitari pentru germenasi!!![pup] Maria08 hai si tu cu o veste buna!!! Mona, Ioana va tin pumnii!!! Rox_dob ce protocol faci? Fetelor, eu o sa incep tratamentul probabil de duminica, insa sunt tare trista ca mi-a spus proful ca am un folicul restant, insa cu toate astea mi-a dat sa incep tratamnetul. Si nu stiu ce sa fac...eu stiu de la inseminare cand mi s-a mai intamplat chestia asta ca am facut pauza o luna cu AC.[pup]
protocolul lung si mie mi-a zis proful la fel ,ca am un folicul restant de 17 mm- asta intamplandu-se in ziua 21. mi-a zis ca nu e chist ,e doar un folicul care este gol si se resoarbe de ce ?nu e ok?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off Ioana, imi pare rau...[pup] Rox_dob, ce sa zic..daca profu a spus ca putem incepe...stie probabil ce spune. Mie mi-e frica sa nu se transforme intr-un chist mare...am intrebat-o pe asistenta si mi-a zis, ca daca se transforma in chist nu-i problema ca-l punctioneaza. Fetelor, ajutati-ma va rog...De obicei inainet cu o zi ca sa-mi vina menstra in toata regula, am asa o scurgere fff usoara...o pata rozalie maronie...Asta se considera prima zi de menstra oare???? Intreb cu disperare pentru ca desi ma asteptam sa vina spre sf saptamanii...m-am trezit astazi cu ea si nu stiu dc sa consider ca prima zi de CM...am uitat sa intreb dr despre asta...sunt asa emotiva...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda82,

Prima zi de CM este prima zi de sangerare...care pateaza tamponul cu abundenta CM ...

Daca sangerarea serioasa..incepe dupa orele amiezii 16,17, ziua urmatoare este considerata ziua 1

Daca sangerarea serioasa incepe pe la 12,13, chiar si 14....atunci aceasta este Z1...

Multa bafta...si incearca sa nu te stresezi...daca poti[bang]

Maria[grup][flo]

 

Mona

[:)]

zuza [buburuza]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...