Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 274


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria08 i-mi pare rau pentru nereusita![pup]

angieangie felicitari si o sarcina usoara![flo]

Boo stii ca tin pumnii stransi pt. tine![pup]

Bytzi tu cand incepi?

Fragutza ce nume frumos ai![pup] Chiar ma intrebam oare ce mai faci, pentru ca nu ai mai fost la intalnirile noastre.

Catalina mii de[pup][pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona40 felicitari pentru cei 2 embrionasi![flo]

Anda82 eu i-mi amintesc f. bine ca in luna in care am avut 2 foliculi restanti am raspuns bine la tratament, am avut 9 ovocite. Ce vremuri nu?[:)] Asa ca multa bafta, ai sanse mari sa ai un FIV cu productie buna, tin pumnii stransi![pup]

Adhana, BuburuzaL, Brunadria[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! angie,felicitari,sarcina usoara! ioana,pai astept CM si sa vedem ce se intimpla,dar ma gindesc daca v-a fi folicul la CM acesta ,daca e ok sa-l punctionez,mi-e frica de punctie alba,fiind imediat dupa CM cu stimularea,la primul fiv CM -ul imediat urmator am produs un chist,ma gindesc daca nu e mai ok sa astept sa treaca un CM ,sa-si revina ovarele si apoi sa asteptam sa apara foliculul,hmm ce zici? Vre-o parere are cineva? [:)] Multumesc mult[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox_dob [pup] il incep maine. Ioana sa dea Dumnezeu...vreau sa te intreb dc nu s-au transformat in xhisturi acei foliculi restanti?[pup] Adhnana[pup] si astept numai vesti bune de la tine. Angieangie[pup], tu unde ai facut fiv-ul? Broscuta7, Mona40, , Bytzi [pup]si Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ioanatugs Fragutza ce nume frumos ai![pup] Chiar ma intrebam oare ce mai faci, pentru ca nu ai mai fost la intalnirile noastre.
[pup] Sunt ok, toata ziua cu Natalia, e dragalasa foc si foarte solicitanta. Imi este tare greu sa plec, nu am cu cine-o lasa si cu ea nu prea pot iesi la terase. Dar cat cu curand, dupa ce se mai creste as veni sa te vad ca-mi e tare dor de tine. Te pup cu drag! People who say they sleep like a baby usually don't have one.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...