Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 274


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bytzi eu am intrebat dr ieri cand am fost la monitorizare si mi-a spus ca intr-adevar nu e normal sa fie asa, mai ales in saptamana dinaintea punctiei. si ca probabil am un nivel mai mic de estradiol. acum astept si rezultatul de la analize sa vedem ce iese si acolo. si poate gasesc raspuns. dar daca e mic cum naiba il cresc ??? Mami de [copil] Alexandru [url="http://community.webshots.com/user/booburuza"][foto][/url]
"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu mi-a dat nimic in plus... estradiolul de ieri, deci in ziua 6 de stimulare era 260. dar nu mi-e foarte clar exact ce inseamna ca imi spuneau ca astia de la laborator probabil ca lucreaza cu alt kit, ca toate valorile sunt mici .. sa speram !! valorile de referinta sunt: faza foliculara 18-147 varf preovulator: 93-575 faza luteal: 43-214 menopauza: <58 Mami de [copil] Alexandru [url="http://community.webshots.com/user/booburuza"][foto][/url]
"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!!! Mona sa dea DD sa-ti reuseasca numarul asta ca sa fii si tu o graviduta fericita! [pup] Boo ma bucur ca ai revenit pe baricade...Imi amintesc ca data trecuta am fost colege de suferinta...Intre timp, eu am facut fivul norocos, iar acum e si randul tau, sa reusesti din nou!!!! Maria sa fie intr-un ceas bun si sa ne aduci bucurie pe forum cu vestea cea buna!!! Mireluuus draga, nici o veste pana acum???Nu azi trebuia sa faci beta??? Te astept cu un rezultat frumos!!![pk] Fetelor, care sunteti in focuri sau urmeaza sa intrati va tin pumnii sa obtineti rezultate cat mai bune cu putinta!!!Va tin pumnii si sunt langa voi. Si sper ca gandurie mele bune sa contribuie la reusita! Doamne ajuta la fiecare!!! Bruni, Cata[pup] dragelor! Yarrina ce-i cu tine de nu mai intri sa mai semnsezi condica, sa ne povesteti una alta???Eu una astept vesti! Acum, e randul meu sa va marturisesc ceva...Se pare ca bebele meu cel mic s-a oprit din evolutie [q] Azi mi s-a mai confirmat o data ...Nu e usor de primit o astfel de veste, dar raman optimista si fericita pentru invingatorul/invingatoarea care a ramas cu mami!Acesta este foarte bine dezvoltat, sarcina frumos pozitionata, si suntem in parametri cu toate masuratorile, ceea ce ma bucura nespus! Am auzit si inimioara...un sentiment de-a dreptul incantator! Si chiar daca nu mai avem gemenasi la purtator, burtica tot pretioasa ramane! [ruga] Pupici tuturor si numai bine![flo] ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...