Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 274


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai in primele 3 luni vei mai avea dureri de ovare de la stimulare ... si-n paralel cu asta durerile de la ligamentele care incep sa se intinda. In trimestrul 2 te vei simti grozav (sper) si in 3 ... vei merge din ce in ce mai greutz. Iti doresc succes. [:D]

 

Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009

[foto] http://community.webshots.com/user/amzulica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta, nu este obligatoriu sa tii menopurul la frigider, dar eu cred ca e cel mai bine sa fie in frigider....fiindca in camera temp nu e constanta...cu vremea asta....

pup si bafta..

Mirelo, gravida scumpa....[pup]

 

Mona

[:)]

zuza [buburuza]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Broscuta 7, Boo:id="red"> Sunt si eu cu pumnii stransi pentru voi!!!!

Miki:id="red"> Tare mult mi-as dori sa ai dreptate, dar stiu ca sansele sunt destul de mici....stii cum e ....te gandesti ca daca nu a fost cu cei "perfecti" cum va fi cu cei decongelati...Tu la cte luni distanta de FIV ai facut FET? Crezi ca se poate si in luna imediat urmatoare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mariaid="red">, eu am facut FET-ul la 9 luni dupa FIV (am avut probleme de sanatate cu sotul si nu mi-a stat capul). Cu o luna inainte am facut histeroscopie (singura investigatie pe care nu o facusem) si cred ca a contat si asta. Acum la FIV 2 am facut FET la 2 luni dupa FIV, pt ca m-am ales si cu un chist si din pacate nu s-a prins. Mai am 3 puiuti la rece si inainte de transfer vreau iar sa mai fac o histero.

Hai fii optimista, puiutii sunt puternici si daca rezista la decongelare sansele ar trebui sa fie aceleasi. [pup]

 

Adhananaid="red">, ce mai face burtica? Ai mai fost la eco? [pup]

 

Miki, [mamica] fericita de Andrei (11.11.2008)

 

si aspiranta la bebe 2

 

Poze cu voinicelul nostru iubit

Povestea puiului nostru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...