Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 274


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela, inca o data felicitari, sa fie bine inca 36 sapt de acu inainte [pup]! Buburuzo, lasa nu te mai supara, unu si bun sa fie, cand o face un anisor vii din noua pe aici s-o iei de la capat, iar emotii, iar burtica! Moshulic, ce mare ai crescut la semnatura! Phui parca te vad in salon, ieri a fost [:D]? Shery [gravi] 30 [fetita] & [fetita] cu inimioara [zana] Alesia (30.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Am si eu o intrebare pentru cele care fac FIV la Giulesti si nu numai... stiu ca la Giulesti se da post-ET estrofem de 2 mg... voi mai gasiti sa cumparati de pe undeva ca eu una am cautat peste tot pe net si am vazut ca nu se mai gaseste... sau poate il inlocuiti cu altceva... cu ce? cu cycloproginova si luati numai pastilutele albe? Multumesc... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fete, Ce misto e sa te scoli de dimineata si sa vezi zarva de bucurie pe forum. Mirela, bravo fata curoajoasa... Felicitari si multa sanatate in continuare... Ei, ce zice al tau acum? A meritat albumina?.... Ce mandru cred ca este el acum[pup] Singura ta grija acum, e sa mananci sanatos si sa te protejezi impotriva "inamicului" - a se citi stresul de la noua munca..[bang] Si cand ai timp si chef..poate ne reinnoiesti si noua pe scurt povestea ta fericita[pup]( stiu ca ai avut multe belele si ca nu a fost usor, dar orice reusita mai ales dupa asa sacrificii, este ff incurajatoare pentru noi celelelte).[pup][flo] Eu am fost azi la prima eco, dupa 6 zile de gonal f ... OD 3 fol de vreo 12-13 fiecare OS 1 fol mai mic... Endometrul de 8 mm Sper sa mai cresca macar vreo 2 fetelor....bazam un pic si pe stangul luna asta...da' vad ca e lenes.... Oricum sunt buni si astia, avand in vedere ca fac doua fiv-uri unul dupa altul....[alcool] Astept rezultatele la sange, dar probabil ca duminica voi merge din nou la eco, si pe marti voi face absorbtia.. Da Domnul sa fie bine....la toata lumea... O zi una va doresc..[flo] Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buburuzo sunt pe aici dar nu am mai intrat din cauza starii foarte proaste...greturi...somnolenta si tot tacamul. Azi vad ca sunt mai potolite...sa nu le deochi! Ia si te bucura de puiutul invingator. Asa a fost sa fie...nu trebuie sa te gandesti prea mult. Vineri am fost si noi si am ascultat cele 2 inimioare. A fost superb!![olala][olala] [gravired]fericita!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...