Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (65)


Recommended Posts

Bee, [pup] ai dreptate cu voia lui Dumnezeu. Nu stiu ce va fi, si am si obosit sa ma mai gandesc [:(] Eram extaziata ca ma simt bine, ca nu mai am disgravidie ca la daria, si ... acum ... nu stiu ce sa mai cred. In plus, m-ai pus pe ganduri cu rubeola [:(] Daria a avut ganglionii inflamati, si bubite ca niste accnee pe pielea capului si parca vre-o 3 pe picior. Nici nu le-am remarcat la timp, si pana sa iau masuri, sa intreb pe cineva .. au disparut. Nu a avut alt simptom. Nu mi-a dat prin cap ca ar putea sa fi fost rubeola. Oare se poate sa fi fost eruptia doar pe pielea capului ? Parca a avut vre-o 3 si pe picior, dar .. au trecut atat de repede incat nu imi amintesc. Nu le-am bagat in seama, si .. cu sarcina .. am uitat apoi de ele. Daca intradevar a fost rubeola, asta ar putea sa fie cauza si la sarcina oprita in evolutie [:(] Ar fi chiar ghinion curat [:(] Bubitele le-a avut cam acum o luna ... poate mai putin .. nu imi dau seama ... exact varsta la care s-a oprit sarcina [:(] ------------------------------------------- Deea, mamica de Daria si gravi in saptamana 11, cu buburuza de 8+ poze: http://www.dropshots.com/oitabarsana1 [url="http://made-in-brasov.blogspot.com"]made in Brasov[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

DEEA [pup] Eu am uitat sa raportez ca l-a cantarit mami azi pe Tudor la magazin si are cca 8,500 kg (8,750 cu pampers si body).L-am si masurat si mi-au iesit 73 cm.La 11 luni (ii implineste poimaine).Deci nu sta prea rau,ca Diana a atins 8 kile abia la fix un an.Ultima oara l-am cantarit la 8 luni jumate si avea 8 kg.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Am intrat sa scriu si eu putin dupa un weekend super obositor, dar sunt [q]de necazul Deei-sper sa nu fie insa sarcina oprita si sa fie doar putin mai mica-Deea te pup si tin pumnii sa fie bine[pup] Moni-spor la shopping de bluzite si eu zic ca sta bien tudor si Alex ave ape la vreun an doar vreo 10kg comparativ cu sora-sa care avea peste 11,dar acum el desi nu a ajuns la 16,e mult mai puternic in picioare si muschi ca ea,ca papa mult mai variat si bazat pe legume si lactate,si Emmei ii plac brinzeturile is laptele(is amindoi pe cel fara lactoza si capra) dar ea e cu proteinele. Cris-bravo pt progrese[pup][flo] Ingrid-cand mai pui poze, eu am pus in dropul cu maryd ca ma intrebai[pup] Noi simbata am mers la o fetita la zid de nastere si eu am si gatit ceva si facut curatenie si ieri am bucatarit aperitive,salate, BBQ ca sa il serbam restrins pe Alex dar tot am avut 10 adulti si 5 copiii, a iesit ok dar eram knock-out aseara la 10-la 10.30pm sforaiam ca cu o seara inainte statusem tarziu ca a fost pe 10 aniversarea casatoriei, nu am cumparat nimic, in afara de o cina,sper sa rteusesc in vaa asta sa imi cumpar in casa masa cu scaune pt bucatarie si un stand special de tv...vise inca pina in 18 august cand vine mama care sa ma scuteasca de gatit si calcat.. Bee- ma intrebai de Emma, saptamina asta inca are innot, de luni incolo insa va merge 2 sapt la rand la dans pt 3h p zi. Sper sa mai revin, va pup pe toate. Denisa cu Emma Andrea 4,5 ani si Mark Alex 3 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA felicitari pentru aniversarea casatoriei! Hai ca mai un pic si e luna august.In Romania cand mai aterizati? INGRID cum mai e Diana cu bubele? Diana a ramas sa doarma la mami.A mancat pepene,a ciugulit ceva peste din conserva (manca tati si ea e pofticioasa) si a baut un pic de iaurtel ... asta ii e cina [alcool] Si asta dupa ce a stat cateva ore pe-afara pe la joaca.Da' poate o mai fi gustat iar si ceva pe-afara.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni-speram la anul sa ajungem in ro,as vrea 3 sapt, din care poate 1 in europa,e in fctie de progresele lui Alex- sa stii ca si Emma de cand e cu tata acasa, la prinz nu se omoara cu mincatul, un singur fel,seara ce mai gusta tot asa din 2-3 feluri si baga ori supa ori ceva gatit ca ma tin eu de ea, dar vad ca cu kg oscileaza intre 19-19,, e drept ca e si inalta, a trecut demult de 110cm, cred ca in curand le bag niste masuratori ca sunt curioasa cat au,A cred ca in jur de 95cm..Pe mine ma oftica tata ca azi s-a plins ca vezi doamne emma e cam obraznica- si i-am zis ca dc e asa e aii permite, ca nu o trimite in camera ei cand zice ce nu treb(eu asa fac si apoi se corecteaza si vine si isi cere scuze),si ca uita ce varsta are..el vrea copil modern,care mereu cum ii zici ceva sa execute in secunda urmatoare, dc Emma il roaga sa o ajute sa termine de mincat sau ceva banal, el ii raspunde"ca ce ai servitori"-i-am zis ca nici nu stie ce inseamna asta, ca ea traieste in alta epoca-in schimb o lauda ca stie mate, la innot si altele...deci i-am zis ca de pe 18 sa o duca zilnic cate 3h la camp pina al 12 si sa nu mai aud,ca zau ca dc o lasi in pace, saraca e in stare sa se joace cu maimutoi,hartii,carti si muzica si cate 2-3h..deci in afara ca la prinz treb sa le dea mincare si sa ii puna la culcare, nu vad greutatea-dimi is eu, apoi la 5 sunt acasa..faza e ca si E dc se enrveaza ii zice pe engleza la greu si normal ca il oftica[:D] Ingrid-cum mai e Diana?[pup] Denisa cu Emma Andrea 4,5 ani si Mark Alex 3 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am ajuns cu bine acasa. Chiar foarte repede. la 7 ieri dimineata intram in tara. Eu inca nu m/am dezmeticit. Caldura mareeee[:D]. Dar ca sa nu fim pe deplin linistiti Daria e bolnava. Are laringita, tuseste urat si stranutaaaaaa de nu mai poate. Ieri a fost intelegatoare si nu a intrat in apa. Azi nu stiu daca o mai pot convinge. Moni pe luni sper sa ne vedem. TRecem spre nord. [pup] Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/kluckermira/WeekendDeRusalii#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...