Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna fetele, hai sa aduc subiectul nostru mai in fata..... Noi sintem bine, stam mult afara, seara intram cu scandal inauntru, Bianca are o faza de razvratire, nu asculta de nimeni si vrea sa aibe intotdeauna dreptate (cred ca o are de la tac`su[alcool]).... Noi vrem sa mergem dumineca, 7 iunie la [url="http://www.familypark.at/"]Märchenpark[/url], sper sa ne stringem mai multi ca e mai amuzant[olala]. Liana, sper ca esti mai bine, pupam pitica[pup]! Adriana, voi cum sinteti? "As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes Flavia si Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Flavia fffff tentanta oferta [olala]. Pupici pt micuta "razvratita", putintica rabdare si trece. Liana hop si eu "Ce mai faceti voi fetele?", poze noi bitte schon [asia]. Noi suntem so so, curs de germana, gradinita, servici si atat. [pup] la mamici si pitici. silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Flaviaid="red">, pare frumos acolo la Märchenpark. Distractie placuta!

 

Noi suntem bine, nimic deosebit.

Lara a tusit rau in weekend, da ceaiul de ceapa amestecat de data asta cu ceai de cimbrisor (gustul sucului de ceapa e oribil) a dat rezultate excelente- deja seara nu mai tusea.

Cum a luat si Annika, i-am dat si ei licoare magica[:)] - nu stiu daca la copilasi asa mici e bine, da am zis ca distrugem microbii din fasa.

Plecam la mare in weekend si nu vrem sa fim bolnavi - decamdata mucisorii sunt transparenti, tusea razleata, sunt optimista.

 

zile frumoase tuturor

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, la Bianca ceaiul de ceapa nu are nici un efect, insa cel de cimbrisor mi se pare un miracol! Incearca data viitoare numai de cimbrisor (inr-adevar cel de ceapa e oribil) poate merge si asa. Eu am luat si un sirop de cimbrisor cu miere de albine, inca nu l-am probat ca Bianca anul asta inca nu a tusit.... Va pupam si distractie placuta la mare! "As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes Flavia si Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de un costum de Jasmine (din Alladin) pentru o fetita de 5 ani. Imi spuneti va rog unde este, in Viena, magazinul Disney? (eventual cu o adresa...sa pot gasi pe net localizarea).

 

Sau eventual un alt magazin cu costume Disney, unde as putea merge la fix si sa gasesc?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AdinaIulia, eu nu stiu nici un magazin Disney in Viena, si la o cautare pe net, am dat de un forum, de unde am intels ca ar fi existat un mic raion cu articole Disney intr-o cafenea din Viena, insa s-a inchis. In America, Anglia, Germania ar fi alte magazine Altceva nu am gasit Mult succes! P.S. poti cumpara materiale si sa faci la comanda la o croitoreasa buna un costum asemanator? in caz ca nu gasesti in magazine Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi frumos, Adriana. Mai caut si pe aici prin Bucuresti. Insa aveam o deplasare la Viena si ma gandeam ca am sanse mai mari sa gasesc la voi. Stiu ca la Londra exista magazinul asta, stiu si unde este...si nu am o luna de cand am facut shopping in el, dar n-am stiut ca-i trebuie costumul lui Jasmine la serbare.

 

La voi exista magazinul Debbenhams? Ei aveau colectia de costume Disney. Si in Bucuresti au avut-o.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Unde mergeti astazi cu copiii in Viena? Stiti sa fie vreun spectacol pentru 1 iunie sau aveti alte idei ... Eu nu am gasit niciun anunt pe site-ul primariei. Sau poate nu am avut rabdare sa citesc tot. Vreme frumoasa si la multi ani celor mici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...