Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adina zicem si noi LA MULTI ANI [s] pentru Jasmina, cu scuze de mica intarziere. Sa fie sanatoasa si norocoasa! [pup] Si pentru sarbatorita de astazi, Alessandra aceleasi urari de LA MULTI ANI [s], cu sanatate si noroc! Sa va traiasca toti puii Violeta si sa fiti sanatosi! [pup] [url="http://s299.photobucket.com/albums/mm296/danateu/Iunie%202009/?action=view¤t=IMG_0527.jpg"]Dana [zz] mama lu' [cavaler]Radu Stefan [/url] [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [url="http://www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw"] "If you wanna make the world a better place, Take a look at yourself and then make a Change"[/url] "Man in the Mirror" - Michael Jackson [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Allessandra!![s][s][s] Sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si voioasa! La multi ani Jasmina!! [s][s][s] Florin de o saptamina nu se simte bine, initial a crezut ca are doar o febra musculara, de alaltaieri a inceput sa vomite orice minca, inclusiv apa. Ieri a fost ziua lui si am ajuns la urgenta, era complet dezhidratat si cu febra mare. Cica ar fi o "Sommergrippe", acum zace in pat iar [url="http://i146.photobucket.com/albums/r252/flaflobia/102_8497.jpg"]tortul[/url] e neatins in frigider[bang]...... "As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes Flavia si Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Adina!La multi ani,Jasmina![s][s][s] La multi ani,Alessandra![s][s][s] La multi ani,Rebecca![s][s][s] Sarbatoritelor multe bucurii,santate si multe momente frumoase si magice alaturi de cei dragi! Flavia,La multi ani pt Florin si multa sanatate!Bia ce face?[pup][pup] Adriana,noi suntem bine,toata ziua prin parcuri,la strand....si asteptam cu nerabdare sa mergem la mare in Italia!Fetele ce fac??[pup][pup] Dana,am vazut pozele din concediu,superbe[olala]...iar despre hobby...[olala][olala] felicitari esti foarte talentata! Gina si Thomas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina [s] pt Jasmina cu multa sanatate si bucurii. Acum am vazut ca este pe 24 iulie nascuta, mama mia ce de fetitze nascute zilele astea. Multa fericire si bucurii sa va dea Doamne Doamne [pup][flo]. Flavia [s] pt Florin si sanatate multa ii dorim. [pup] pt Bia [flo] pt tine si sa aveti grija de voi. Gina saluta plaja din Italia si din partea mea, bitte [olala]. Fetele sa aveti o saptamana faina va dorim [pup] silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Rebecca!![s][s][s] Multe bucurii alaturi de fratiorii tai! Gina, cind plecati in Italia? Bianca este bine, nu ma asteptam sa nu ia si ea virusul de la Florin... Dar se pare ca i s-a intarit sistemul imunitar, anul asta in afara de o scarlatina (luata de la gradinita) nu a avut nimic. Adriana, voi nu mai mergeti in vara asta niciunde? Ce fac fetele? Noi vrem sa mai mergem in septembrie undeva, inca nu stim unde.... Ma gindeam la Egipt sau Tunisia, dar cred ca e prea cald. Croatia sau Italia nu ma tenteaza pentru simplul fapt ca nu vreau cu masina. Ne mai gindim, va fi oricum un Last Minute, sa vedem ce oferte vor fi... Ce ziceti fetele, s-a terminat vara? Saptamina asta sint maxim 25 de grade, dumineca cica ploua[alcool].... "As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes Flavia si Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Rebecca! Gabriela o zi minunata va doresc! Flavia, yam-yam, trimite si aici o felie de tort. imi pare rau ca sarbatoritul a serbat ziua la spital. Plecam in concediu abia in sept. 15 zile in Creta. Weekendul asta care vine mergem iar la Mamaia, in rest vom sta aici. Gina, concediu placut in Italia! O sa se distreze Thomas in nisip si apa. Noi suntem bine, gradi, parc - soacra e in vizita pana lunea viitoare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele va multumim mult de urarile calduroase,si voua va doresc numai bine si sanatate! La multi ani,Jasmina![s][s][s]Sanatate si numai bucuri iti dorim!Adina sa-ti traiasca copilasii si sa-ti aduca numia bucurii![flo] La multi ani ,Rebecca![s][s][s]Iti dorim tie si fratiorilor tai multa sanatate si bucuri!Gabi sa-ti traiasca micuti si sa creasca mari! Noi duminica,cu ajutorul Domnului plecam in tara.O sa mergem si pe litoralul romanesc si asta dupa foarte multi ani,sunt curioasa. Va pup de la mic la mare! Violeta mamica de DAVID(9.7.2008), ALESSANDRA(26.7.2006),MAIRA (14.10.2004)si STEFAN(3.5.1998) Dragostea este indelung rabdatoare,este plina de bunatate,dragostea nu se lauda,nu se umfla de mandrie,nu se poarta necuviincios,nu cauta folosul sau,nu se manie,nu se gandeste la rau,nu se bucura de nelegiuire,ci se bucura de adevar,acopera totul,crede totul,nadajduieste totul,sufere totul. 1Corinteni 13:4-7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Rebecca [s] cu putina intarziere (am avut calculatorul kaput) sa fii sanatoasa si sa iti faci parintii fericiti alaturi de fratiorii tai! [pup] Violeta drum bun in Ro si petrecere frumoasa! [pup] Gina multumesc de aprecieri! Cand plecati in concediu? Pupa frumosul mic cu ochi albastri [olala][pup] [url="http://s299.photobucket.com/albums/mm296/danateu/Iunie%202009/?action=view¤t=IMG_0527.jpg"]Dana [zz] mama lu' [cavaler]Radu Stefan [/url] [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [url="http://www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw"] "If you wanna make the world a better place, Take a look at yourself and then make a Change"[/url] "Man in the Mirror" - Michael Jackson [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Victor-Mircea!!id="blue">[s][s],sa cresti mare,sanatos,fericit si sa ai parte numai de bucurii alaturi de surioara si fratele tau!![pup][pup]Adina,sa va traiasca copilasii!

Violetaid="red">,va dorim un concediu de vis!![surf][surf][beach]

Flaviaid="red">,noi plecam pe 7 aug in concediu!Florin cum se simte??[pup]mica printesa!

Danaid="red">,cum se simte Raducu??[pup]si sa se faca bine cat mai repede!!

Adrianaid="red">,multumim!si eu cred ca Thomas se va distra mult la mare!sa speram ca ia trecut faza cu mancatul nisipului[bang][bang]!Pe unde v-ati plimbat soacra?[pup]pt fete!

Silviaid="red">,voi saluta plaja din partea ta!![pup]la mici nazdravani!

 

 

Ginaid="red"> si Thomasid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...