Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Salutare fetele,nu am mai intrat pe forum de un secol[:I]. timpul asta,eu ce vina am ca ziua nu are 35 de ore?[:D] Bun venit fetelor nou venite![flo][flo][flo] de ce e liniste aici? aici o rampa de lansare....si cand nu ai timp,sau nu esti in fata calc. pui mana pe telefoni si suni...pe una pe cealalta si cam asta e motivul,cel putin la mine...[:I] Noi suntem bine,crestem mari. Stefan cu scoala,Maira si Alessa cu gradi. Sunt incantate nevoie mare ca merg amandoua in aceeasi grupa. David e tare mare,un istet si jumatete[:D][:D] Va las acu si va pup de la mic la mare[pup] Violeta mamica de DAVID(9.7.2008), ALESSANDRA(26.7.2006),MAIRA (14.10.2004)si STEFAN(3.5.1998) Dragostea este indelung rabdatoare,este plina de bunatate,dragostea nu se lauda,nu se umfla de mandrie,nu se poarta necuviincios,nu cauta folosul sau,nu se manie,nu se gandeste la rau,nu se bucura de nelegiuire,ci se bucura de adevar,acopera totul,crede totul,nadajduieste totul,sufere totul. 1Corinteni 13:4-7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele, si vorba Violetei: de ce nu are ziua 35 de ore??? Noi am venit din Croatia si plecam miine in Romania, asa ca mi-am petrecut zilele trecute la cumparaturi (m-am saturat[bang]) ca doar nu te poti duce cu mina goala. Asa ca miine o luam din loc, doar noi doi, Bianca ramine la ai mei. Am emotii ca ultimele dati cind am lasat-o sa doarma la bunici a facut febra de dorul meu[q]. Pentru fetele noi: bine ati venit, poate ne mobilizati sa nu mai fim asa puturoase[:I]. In concediu a fost super, promit sa revin cu poze, acum pun la cale cu Liana o iesire la Atena[:D] (doar fetele). Adriana, deschide un capitol nou te rugam! Incredibil dar am ajuns la pagina 20..... Va pup, noapte buna! "As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes Flavia si Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor, chiar ca greu ne miscam, vad ca e un capitol inceput in... martie! Eu voiam sa zic ca daca va mai intalniti printr-un parc ceva (dar cu juniori inclusi si in timpul saptamanii, ca in we imi vine si mie saracu' sot de la romanica) si aveti chef de fetze noi, sa ne anuntati si pe noi! Sigur, daca nu va incurca o gravida cu un plod de aproape doi ani! [flo] _________________________________ FIV 1 dec 2006 - Austria - nereusit FIV 2 feb 2007 - Austria - reusit (sarcina cu probleme - dar BB la termen!!) FIV 3 - martie 2009 - Austria - [gravi] 30 fix [fetita] AMR 8 sapt [url="http://photobucket.com/poze_2009"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nicoleta ce ai rezolvat pina la urma cu scoala? sebastian e muuuuult mai bine...dar acum e tasu cobza!..deci ia trecut la un copil si a inceput celalat [;)] PS.: cine ne schimba capitolul? [:D] Mami [mamica] de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png [url="http://www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303"]Burtica si Sebastian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Gina![pup] Si voua numai bine, si sa va bucurati de frumosul vostru mic [flo] [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url] ****************************************** [url="http://www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8"] "If you wanna make the world a better place, Take a look at yourself and then make a Change"[/url] [url="http://smartsexyrichcrazy.com/wp-content/uploads/2009/07/michael-jackson-white-suit.jpg"]Michael Jackson[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani.Radu!Multi,multi ani fericiti si binecuvantati sa traiesti langa mamica si tatiticul tau![s][s][s] Dana sa-ti traiasca baiatul sa se faca mare ca... destept si frumos e deja![pup] Violeta mamica de DAVID(9.7.2008), ALESSANDRA(26.7.2006),MAIRA (14.10.2004)si STEFAN(3.5.1998) Dragostea este indelung rabdatoare,este plina de bunatate,dragostea nu se lauda,nu se umfla de mandrie,nu se poarta necuviincios,nu cauta folosul sau,nu se manie,nu se gandeste la rau,nu se bucura de nelegiuire,ci se bucura de adevar,acopera totul,crede totul,nadajduieste totul,sufere totul. 1Corinteni 13:4-7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu am rezolvat inca nimic cu scoala, sotul meu este plecat pana vinerea viitoare. Insa ieri mi l-a laudat doamna, a zis ca a inceput sa vorbeasca in germana (va dati seama, a zis si el una-alta, nu discursuri), apoi Stefan mi-a povestit cum a cantat un cantecel in fata clasei (el il stia de miercurea trecuta, dar parca l-a bagat cineva in seama?? [:-@]). Azi l-am incurajat sa ii intrebe pe copiii de care ii place cum ii cheama si cati ani au, le luam usor.usor, maine vine iar "PROFA" de germana, repetam de zor rechizitele, formulele de salut... culorile... de-ale incepatorilor. Pe Radu deja l-am urat, Dana, sa se faca mare si sa fie sanatos! Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...