Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

La multi ani,Dana![s]Iti doresc din toata inima sa fii sanatoasa,fericita sa ai parte doar de ce e mai frumos si mai bun pe lume! cum a fost Romania?[flo][flo][pup] Adriana,ce fac fetele? Fetelor, ce mai faceti?cum ati petrecut de Pasti?ce va adus iepurasul? Thomas are febra de ieri ,ii curge nasucul,sper ca in noaptea asta sa fie mai bine,ca cea de ieri[bang][q]! Pupici! Gina si Thomas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gina multumesc mult pt urari! [pup] La fel si tie pt azi, cred ca Gina are legatura cu Sf Gheorghe, nu? Daca ma insel, oricum nu strica niste urari de bine! [:D] Sanatate multa lui Thomas [pup] Dana [hia] mama lu'[cavaler][url="http://s299.photobucket.com/albums/mm296/danateu/Salzburger%20Land/?action=view¤t=hall9.jpg"]Radu Stefan[/url](Fecioras de 2003) "Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"[pup] [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI,DANA! Liniste,implinire,sanatate si iubire iti dorim!La multi ani! Gina,sanatete lui Thomas si pupici! pupam copilasii si mamicile! Violeta mamica de DAVID(9.7.2008), ALESSANDRA(26.7.2006),MAIRA (14.10.2004)si STEFAN(3.5.1998) Dragostea este indelung rabdatoare,este plina de bunatate,dragostea nu se lauda,nu se umfla de mandrie,nu se poarta necuviincios,nu cauta folosul sau,nu se manie,nu se gandeste la rau,nu se bucura de nelegiuire,ci se bucura de adevar,acopera totul,crede totul,nadajduieste totul,sufere totul. 1Corinteni 13:4-7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta multumesc si tie! Numai bine si voua, pupicei! [pup] Dana [hia] mama lu'[cavaler][url="http://s299.photobucket.com/albums/mm296/danateu/Salzburger%20Land/?action=view¤t=hall9.jpg"]Radu Stefan[/url](Fecioras de 2003) "Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"[pup] [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Silvia![s][s]Iti doresc toata fericirea din lume,sa fii sanatoasa,sa ai parte de mult noroc si viata ta sa fie plina doar de zile senine!!! Dana,multumesc pt urari de bine,multa lume in ultimii ani ma felicita cu ocazia sf GH insa eu niciodata nu sarbatorit! Ce mai face,Raducu? Violeta,[pup][flo][flo] stii tu de ce[pup] Nicoleta,chiria depinde de bezirk ,cate camere... pupici Gina si Thomas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI,SILVIA! [s][s][s]Iti dorim tot binele din lume,sa te bucuri alaturi de familia ta si multa sanatate! Nicoleta,gasesti chirie intre 400 € cu WC pe palier si 2 500€ lux,depinde ce vrei.... va pup si noapte buna! Violeta mamica de DAVID(9.7.2008), ALESSANDRA(26.7.2006),MAIRA (14.10.2004)si STEFAN(3.5.1998) Dragostea este indelung rabdatoare,este plina de bunatate,dragostea nu se lauda,nu se umfla de mandrie,nu se poarta necuviincios,nu cauta folosul sau,nu se manie,nu se gandeste la rau,nu se bucura de nelegiuire,ci se bucura de adevar,acopera totul,crede totul,nadajduieste totul,sufere totul. 1Corinteni 13:4-7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Iata ca m-am descurcat pana la urma si am gasit cazare pentru 2 luni la Viena (multumesc din nou celor care mi-au dat sfaturi :) Acum am insa o mare problema cu fiul meu, de 5 ani si jumatate, care nu prea isi gaseste locul. Desi merge in fiecare zi cu bicicleta cu sotul meu cate 25-30 km, asta nu ii rezolva si problema principala si anume dorinta de a se juca cu copiii. De cate ori vede niste copii jucandu-se, da sa se duca la ei, pe urma se opreste si merge in alta parte pentru ca nu stie nemteste. Mi-e tare mila de el si sunt usor ingrijorata, mai ales ca mai avem de stat in Austria 2 luni (peste o luna plecam la Graz). Voi cum procedati cu cei mici sau cum ati procedat la inceput cand nu stiau germana. Vreo sugestie? Exista vreun parc unde sunt sanse mai mari sa dam de copii romani? Noi stam langa Universitate, dar as merge si pana la Graz intr-o zi numai sa mai schimbe doua vorbe cu cineva Merci de orice sugestie Si noapte buna Delia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina ok, scuze de confuzia cu numele, dar oricum, nu strica o urare de bine in plus, nu? [pup][flo] Silvia ce faceti? Ati ajuns? Iti mai zic si eu o data LA MULTI ANI pt ieri (sper ca ai primit sms-ul!) si sa ai parte numai de bucurii si reusite din partea celor dragi! [pup][flo] Nicoleta asa cum ti-a spus Violeta, chiriile se intind pe niste plaje f largi de preturi, depinde ce va doriti si cat sunteti dispusi sa platiti. Inafara de chirie mai sunt costuri destul de maricele cu gradinita (vad ca ai 2 copii - sa fie sanatosi! - dar nu am idee ce varste au), si apoi se aduna cheltuielile cu casa (cele de intretinere lunara), masina, telefon, cablu, mincare, imbracaminte...ma rog, astea le stiti voi mai bine. Dana [hia] mama lu'[cavaler][url="http://s299.photobucket.com/albums/mm296/danateu/Salzburger%20Land/?action=view¤t=hall9.jpg"]Radu Stefan[/url](Fecioras de 2003) "Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"[pup] [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...