Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(33)*-Emma este ingeras:(


Recommended Posts

Gabiiii -felicitari mamico! A fost printesa Isabelle super grabita dolofana de ea![olala][olala][pup][pup]Acomodare rapida si multa sanatate tuturor! Fetele nu e doar un zvon din pacate... cred ca in max max o sapt. gata e pe liber![q]Pb. e ca nu sunt joburi...ca la stat unde vorbisera socrii cu cineva nu se mai fac angajari...nu stiu sincer ce o sa facem! El innebuneste acasa stand asa degeaba... e genul f. stresat.Si nu e primul caz...imi povestea o colega de cumnata sa - cum la ea la birou...seful i-a anuntat seara trecuta pe X, Y si Z ca de maine sa nu se mai prezinte la job [q][q]Eu incerc sa ma mentin tare pt. el sa nu se darame de tot...sper sa reusesc! Va pup pe toate! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Danny , oooffff Doamne ce rau e de voi, sper sa gaseasca repede un nou loc de munca si sa fie bine pentru voi. Soacra cum este? [bGabi ,ce scumpa si bucalata e micuta voastra [il] Daria , mai tuseste Giulik sau a mai trecut? Bia inca tuseste, maine si vineri va sta acasa si sper sa-si revina cu toate ca vineri seara plecam la tara ca sambata ii facem tatei de 6 saptamani [q] off Doamne , inca nu pot accepta ca nu mai este, mereu ma gandesc la el daca vorbesc cu mama la telefon imi vine sa intreb ce face, daca a venit de la munca (intr-o zi chiar am comis-o si am intrebat [bang] nu stiu cum dar fara sa-mi dau seama am intrebat ce face) ma gandesc ca nu e corect ca a murit, de ce asa de tanar, de ce fara sa fim avertizati intr-un fel inainte, de ce tocmai el, de ce tata ???!!!??? ma omoara zilele astea, abia astept sa treaca zilele astea, sa nu ma mai imbrac numai in negru ca tare rau ma deprima cand vad hainele astea[bang] va [pup] si sper ca aveti o dispozitie mai buna decat a mea ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil[/b] [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata un [pup] de la mine sa treaca starea proasta! Pune acolo numele Gabitei inainte de bucalata..sa nu se inteleaga ca-i a noastra [8D][:I] nu ca nu ne-am dori si noi una bucata grasunica ![:D]Dar mai e oleak de asteptat....calcam pe spini ne ridicam...si mergem mai departe ce naiba sa facem!Nu cred ca va gasi repede caci nu prea angajeaza nimeni acum...si nicidecum joburi mai bine platite..si sa bati Bucurestiul spre te miri unde pt. cat ofera patronii acum ca cica-i criza zau...nu stiu.... Multa sanatate mucioseilor...bolnaviorilor...cucuietilor...[pup] Ledi -spor la impachetat! Ne-au luat unii anul trecut doar pt. glet in 2 camere 20 mil.Apoi pt. lavabila mai voiau nu mai stiu cat... am zis pas...am trecut la treaba si am bibilit amandoi cele 2 camere...ba am facut si holurile in exces de zel... si zau ca am mai economisit vreo 1o mil. daca nu mai mult!Astia sunt mesterii...[bang] Raluca- nu pot decat sa-ti urez ca sa ai parte mai mult de faze cu : a dormit bine! va pupez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui katty
Neata! Am intrat doar sa va zic acum si despre mine: Bomba!: sunt insarcinata, nu stiu cand si cum, ca nu era programat nika, dar ideea e ca trebuie s-o luam de la cap cu doctori, scutecele si beberoane!!! Off! O sa intru mai incolo sa va citesc! N-am chef de nimic! ______________________________________________________________________________ Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Emma INVINGE cancerul![/url][ruga] "O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..." "Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..." "Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
lasa lasa ca o sa fie bine! mult noroc! -------------------- Emma si Andrei (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui katty
Sper sa nu va suparati, si sa nu dati cu parul [neand], dar am vrut sa fac o pacaleala de 1 aprilie... Multumesc de urari, Daria si Dany!!![:D] ______________________________________________________________________________ Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Emma INVINGE cancerul![/url][ruga] "O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..." "Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..." "Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
ha ha ha ha ha ha ha ha ha! acum am citi si restul! bravo fata! am ras cu lacrimi! esti tare! mi-ai placut! ---------------------- Emma si Andrei (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe Katty-vazusi: trei ti-au cazut in plasa mey!!! [:D] Emma, Aurorra [pup] cum mai e la voi la Piatra?? asa as venii!!! Cata - socrela a fost azi cu Edy si cu socrelu sa-i traga nenea doctoru' cu o seringa nush cum cheagurile dintre scalp si craniu. Cateva zile nu a avut deloc miros, acum totu-i miroase a cimbru...[alcool]. Merge f. greu cu un picior...nu a iesit decat pana la spital si atat..o sa mai stea acas' o saptamana...3 zile nu a avut voie sa puna piciorul jos...greu..se vaieta...ofteaza... dar ii multumeste lui DD ca e numai atat! Mi-am adus aminte : pe 1 aprilie 2002 am semnat noi actele de comparare a apartam. in care stam. Au trecut 7 ani de atunci...nu-mi vine sa cred!Incep usor usor sa ma transform in babutza![:-@]Mey si nu e pacaleala. Oricum eu azi mi-am furat-o mai mereu..cica asa o sa fiu pacalita tot anul...sper totusi sa nu...De la Katty (prima), apoi la scoala la o clasa..intru in clasa...4 copii( stateau cuminti...eu zic -mai dar ce s-a intamplat: ei - nu stim sunt raciti dna... cand dau sa trec absentii...se deschide usa si se revarsa toti in clasa..( restul)...nu lipsea unul..se pitisera pe scarile elevilor sa nu-i vad...si nu i-am vazut!!![pk]Apoi m-am dus la ei mei la ora...acolo ( ei intelesi cu dna de mate) cand dau sa deschid usa: dau peste alti copii mai mici de la clasa vecina...am facut o fataaaa... ei nu mai puteau de ras...( aia micii)... bineinteles ca ai mei erau in clasa de vis a vis . Si la fel am patit cu alte 2 clase mai mari. Inventivi mai sunt copiii astia..eu nu eram asa la varsta lor...[8D]Pacalice rau sunt!!![:I] [pup] Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza [cafea] sunt pe baricada, mai stau 10 min si ma duc sa ma apuc de cataloage-de verificat, asa ca toata ziua azi voi lipsi de pe forum, va [pup] Danny , ce glumeti sunt copii tai [;)] fac si ei glume cu tine ca ii iubesti [:)] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...