Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scandinavii... se intoarce (8)


Recommended Posts

Lil' LA MULTI ANI!!! [s][s][s] Sa traiesti, sa infloresti si sa fii iubita! [pup] [url="http://vorbele.blogspot.com/"] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
[url="http://salmi-ladrum.blogspot.com/"] calator de profesie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daca a iesit si narancea din birlog ies si eu...scriu si eu...ca ma gindeam ca de-as scrie, "scrierile" mele n-ar interesa pe nimeni...dar daca va citesc pe voi... asea de bine-mi faceti ca poate va pot face si eu voua bine asijderea( ce cuvint o mai fi si asta!!!) ...ca azi la serviciu am facut programarea pe tot anu' la concedii si peste mine la departament s-o bagat sefu' ( care e subing.......si eu ing....) si s-o bagat intentionat in "perioada" mea ...si cind i-am propus sa discutam daca pot devansa "perioada" cu 5 zile lucratoare ca am belete in grecia... s-o facut foc si o zis ca ma da afara si io am zis ca abia astept sa vad cum motiveaza el chestia asta ...ca sa nu urle ca eu vreau ...sa discutam... si el o zis ca o sa moara cu inima cum o murit recent un zidar revenit din italia si eu n-am mai avut argument ca alti colegi-ghiocei s-o apucat de jeluit ca ce tinar era...asa ca va mai zic miine daca am redactat demisia sau nu ca si seful cel mare e asijderea(ce cuvint frumos!).............. si sa stiti scandinavi_scutecei_si_cum_mai_sunteti_voi ca va iubesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos dragilor :)) Vrusei ieri sa va tratez, asa cum se cuvine, da' ne pica netu' si, dupa cum vorbiram cu robotu', ne asteaptam sa se repare-n doo zile. Da', iaca surpriza, azi avem iar legatura...asa ca va urez si io, sa imbatrinim sanatosi pe-acilea prin poiana [cheers] liris, felicitari [pup]. Sa va traiasca, si Diana si Robert, sa va bucurati de ei pina la adinci batrineti!!! Ai pozici ?? :)) Vaz ca pe-acilea unii se lupta cu casele, altii cu sefii [:D] Io le urez succes tuturor :)) narancea, sa-ti traiasca bradutii, da' sa vezi ce-oi vrea sa-i scoti cind or creste mari ca brazii!! Noi munciram doo saptamini ca sa-i taiam pe ai de-i cumpararam la pachet cu casa si se le scoatem radacinile...nu ca nu erau frumosi, da' se-ntindeau de-acu' pe sub bucatarie: la radacini, I mean !! Las' ca vezi tu peste dooj' de ani :)) miha, scoala la batrinete, te intinereste . Gimnastica mintii [8D]. Cica asta ar fi si cauza longevitatii scandinave ...ca tot ies ei la pensie de la 65 de ani incolo [alcool]. Pe-aci veni iar toamna .... [url="http://acaile.blogspot.com/"]"I am a deeply superficial person" - Andy Warhol[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilanda!!! la multi ani veseli si fericiti si de la moa. [flo] o sa beau un paharel in cinstea matale azi (ca tot cautam prilej) [:)] milioane de pupici si un tort (inclusiv cu bucatar) [pup][pup][pup][pup][pup][yami] io-te ca a revenit narancea! ia si tu o bere, ca vad ca te pusesi pe construit "cabana 3 brazi"! [bere] sa va lamuresc eu cum e cu radacinile copacilor, ca am aflat pe pielea proprie si personala (poveste lunga, dar rezumatul e ca mi-au crescut radacini in tevile de evacuare a apei din casa si s-a inundat subsolul). De unde stiu? Pai au venit aia de la asigurari si au bagat o camera de filmat prin buda de la subsol si au filmat pana cand au ajuns in teava principala de colectare, si le-au vazut pe dumnealor, radacinile. Asta ca sa de stabileasca cine plateste, noi sau ei. Am avut noroc ca a fost on the 'city line' asa ca am scapat basma curata si ne-am mai ales si cu o caseta de 'film noir'. Dar sa revenim la radacini. Ele cresc in latime cat e pomul de inalt! Asa ca atunci cand plantati, aveti grija peste ce or sa dea ele cand creste pomul. La noi, tevile de colectare a diverselor lighide din casa sunt vechi, si-s facute din tuburi de ceramica care se imbina intre ele. La legaturile astea, cu timpul si din cauza umezelii, se infiltreaza capilarele de la pom, si cresc acolo bine mersi, provocand belele la cetateni, dupa cum am ilustrat mai devreme. OK, am terminat cu lectia de silvicultura pe ziua de azi. In rest, eu va citesc cu drag (cand am ce), dar a venit catelul si suntem oarece overwhelmed (e ca si cand ai copil mic!) Dar e foarte dragalas asa ca merita. Si doarme noaptea, ceea ce copilu' n-a facut. Speaking of, Liris, felicitari si sa-ti creasca mititica vesela si frumoasa si sanatoasa! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilanda, La Multi ani! fericiti [s] cand ziceai ca vi p-aici? liris, felicitari! [pahar] sa creasca mare si frumoasa si sanatoasa! Robert s-a bucurat? [copil] itsme, felicitari si tie! cat timp are catzelu'? io cred ca mi-a scapat ceva. vi-ati procurat caine? rayu, ti-ai intrat in atributiile de proprietareasa? [zid] [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilutzule,sa ne traiesti mami,la multi ani!!!Cum e sa ai in fine 30 de ani?Bine??[pup] Lirisule,felicitari pentru fetitz,sa creasca mare si desteapta ca mamica ei!Mare,mare curaj sa mai faci unu mic,io m-am lecuit de la Bubu,cre'ca daca primu e zbanghiu,e mai greu sa iei decizia de a procrea iar(vorbesc in cunosstinta de cauza) Mihaela,pai de ce nu ii spui consortului sa vina la noi la o cafea?Daca are timp,e binevenit!(telefonu ti-l dau pe privat,daca nu-l ai) Adeluci adeluci,pe unde imi umbli?Cind mai facem o conferinta telefonica de vreo 3 ore jumate?Hai ca mi-e dor de tine! Adina,bine ai revenit,bine faza cu sefu,adevaru ca sefii in Romania sint belea,imi povestea taica-meu,pensionar acum,ca patruj de ani s-a trezit dimineata cu gindul ca trebuie sa il intilneasca pe dobitocul sau sef,si numa gindu il umplea de draci:) Itsmiule,cum e cu cupilu numaru doi?V-a umplut casa de pishu,kaka,alea alea? Pe cine sa mai pup?Marutza? Bre,de Katarina mai stie cineva ceva?Mi-e dor de umoru ei,cu broastele ei cu tot:) Pupaturi,io-s tot acasa,"bolnava".De lene,dar asta n-am zis la servici:) Edit:am uitat de doruletu,sa o pup[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...