Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scandinavii... se intoarce (8)


Recommended Posts

itsme, ce chestie cu radacinile alea ticaloase,ai bagat spaima in mine si nu ma mai apuc de plantat pomi prin gradina...oricum nu prea mai am loc...

 

simbata asta implinesc 10 ani de casnicie cu nabadai :), doamne cum a trecut timpul...sper din tot sufletul sa ploua weekendul asta fiindca jumatea mea mi-a promis ca vom sarbatori minunea la...pescuit, pescuit aminat de saptamina trecuta tot din cauza de evenimente meteo...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

rayu, multzam in numele lui Ovi de invitatie, dar maine vine acasa deja. lil' nu stiam de ce ma simt ca la 18 ani LOL! [:D] speed, [s] si tin pumnii sa ploua [:D]. Hai mai ca e romantic barbatul tau, in ce peisaj idilic te duce el... liris sa-ti traiasca Diana! [flo] Alaturi de fratiosrul mai mare. [pup] istme, eu am 3 pini maaaari, mai mari decat casa in spatele casei. Crezi ca deja stam pe radacini? [alcool] Io nu-i pot taia, numai kommun poate si cand au ei trecut in agenda [:D]. Cum e sa fii din nou mamica? [pk] [pup] gashka [url="http://vorbele.blogspot.com/"] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
[url="http://salmi-ladrum.blogspot.com/"] calator de profesie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eurodeputatul danez Mogens Camre, din cadrul grupului Europa Natiunilor, a declarat într-un interviu ca statele din sud-estul Europei nu merita sa aibe aceeasi influenta ca alte tari europene deoarece nu sunt la fel de inteligente ca statele nordice, potrivit Radio France Internationale. "Daca ma uit la regulile de vot, vad ca state ca România si Bulgaria au mult mai multe voturi decât Danemarca si Suedia si Finlanda si cred, sincer vorbind, ca suntem mai inteligenti decât ei", a declarat oficialul, membru al Partidului Poporului, aflat în coalitia de guvernamânt din Danemarca. El a argumentat ca statele nordice si vestice au societati care sunt mai transparente, mai democratice si mai sanatoase. "Criminalii calatoresc peste tot în Europa" Camre si-a exprimat îngrijorarea si fata de extinderea UE, ce ar reprezinta o amenintare pentru securitatea si identitatea culturala. "Astazi avem criminali din toata Europa care calatoresc peste tot în Europa. Într-o zi pot fi în Franta si 12 ore mai târziu în Danemarca si este imposibil ca cetatenii sa se simta în siguranta, a apreciat el.   La alegerile pentru Parlamentul European din iunie, Danemarca va pierde unul dintre cele 14 mandate, iar Bulgaria si România vor avea 50 de locuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data multumiri pentru urari, torturi si tentii[:D] Acu' ne focusam spre ziua de duminica, la confirmarea fetei lui Niels. E ca la nunta, frate: rochie alba, invitati, meniu ales de doo luni, limuzina la si de la Biserica, iar la restaurant se maninca si se cinta [alcool]. Zau c-as merge la un pescuit mai bine:)) Apropos, speed, cre' ca scapi si tura asta, ca pe-aci le ploooo. Aniversare frumoasa!! [flo] Rayu, adeluctzu, pai pe la vara, asa, daca nu plecati pe nicaieri, ne-om putea-ntilni la o sueta scurta?? miha, narancea?? Cit despre Camre asta, ce vrei de la el?? Doar e de la Dansk Folkeparti!! Chiar, Vadim nu se face si el europarlamentar ca sa-i tie de urit?? [alcool] doru, ajunserati acasa...macar sa va splati rufele!? :))) istme, hai zi de catoi!!! Cum il cheama, un' se pisa?? Hai va pup, ma duc sa decupez si sa colorez vulturi de carton acu!! (ne luptam cu pasarile , care vin si-si fac cuib iegzact sub imbinarea dintre acoperisul casei si ala al terasei) ahhh...si tata lu Toma', hai sa ne traiesti!!! La Multi Ani!![cheers] [url="http://acaile.blogspot.com/"]"I am a deeply superficial person" - Andy Warhol[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci de urari fetelor [:)] din pacate s-a inseninat pe aici [q]...oricum micuta a fost invitata la un sleep over seara asta asa ca probabil vom iesi si noi la o crisma ceva...si maine pot sa pretind ca sunt mahmura![:D] lilanda,si aici e circ mare cu comuniunile si confirmarile, fake tan, machiaj, coafura, rochii, pantofi (si asta referitor la fetite, de mamici nici nu mai zic, shopping trip-uri la new york), inchiriat limuzine si hummer-uri, chefuri, restaurante etc...mi-e si groaza la anul cind micuta va avea si ea comuniunea cine stie ce-o mai fi la moda...noi nu prea suntem dusi la biserica :) iar micuta se streseaza deja cu confesiunea, ca de ce tre ea sa zica toate secretele ei unui popa pe care nici macar nu-l cunoaste...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lil' io spun prezent daca pot, depinde de data. In 22 iunine plecam in Ro, venim inapoi la inceput de iulie si plecam in Norvegia pana prin 15. Tot cu masina, peste tot, asa ca trecem Danemarca(spre Ro) si Suedia de-a latul spre Norvegia. Apoi mai greu sa ne urnim, dar nu imposibil, depinde de multe variabile de moment. Daca hotarati ceva, let me know si va spun la concret. [pup]

 

tatic [s] pentru ieri!

 

Un we plin de soare ca la noi va doresc! Azi noapte am avut furtuna, dar acum mergem la plaja [8D]. Glumesc, e vant si rece, dar e soare...

 

[pup] all.

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...