Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Si mie imi place faza cu curentul.ma gandeam ca e buna si la noi in Romania...dar de nu prea cred...energia solara....cucu...da de unde aici asa ceva???deci ar salva o multime de bani... Si aici exista avorturi,prostitutie,abuzuri...aici deobicei menajerele ,lucreaza si noaptea,tariful e de 50 pounds in jur de 20usd,femeile care fac ceai pe la coltul strazii au a doua meserie de dama de consumatie si sincer sunt folosite la greu,studentele la fel,deci toata lumea face sex fara nici un fel de probleme chiar daca e mai cu perdea!!! La spital se gasesc f usor pastile anticonceptionale si prezervative,educatie sexuala nu prea se face ,cred ca din motive religioase si mi se pare o tampenie...in fine. Etiopia...etiopia e verde si frumoasa si racoroasa...si sincer Adiss Ababa e ok ,dezvoltata in rest asa si asa,in general in Afica capitalele tarilor sunt dezvoltate au infrastructura etc,restul cam ramane asa la voia intamplarii,cat despre ethiopieni sunt mai harnici e adevarat...eu cred ca si religia conteaza f mult,sudanezii si musulmanii sunt cu INSHA'ALLAH (cu voia Domnului)toata ziua,pe cand crestinii mai pun si osu' la treaba. Eu am exemplu fata care ma ajuta cu bebele meu,prima incercare a fost cu o sudaneza....femeia venea,baga cafelutza,telenovele si bebele alerga prin casa zapacit in voia sortii....am zis hopa....eu sunt draguta dar am limite...a doua incercare am luat o fata din etiopia refugiata aici...diferenta super mare si se vede. Deci...oameni si oameni...e bine sa te increzi putin si sa ai grija la toti si toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...