Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Zuzet,si noi avem aceeasi problema:la sot e-coli si streptococ ,la mine nimic nu a iesit la secretia vaginala,tratamentul este pe o perioada de doua luni cu ciprobay de 1000 si flamexim pt el si pt mine o data pe luna 14zile cibrobay si vaginal o crema pe saptamana cynofort.Sotu meu a facut spermocultura cu masaj prostatic si asa au iesit lighioanele acestea[bang][bang][bang]Eu incepusem tratamentul de stimulare dar dr mi l-a oprit pana nu se rezolva problema cu chiriasii Mirela ,bafta maine,asteptam vesti bune[bibe][bibe] Pupici fetelor[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi
mirela, fruntea sus si forza multa! dar maine e ultima zi cu atatea drumuri si vitejii, da? ca tre sa ai grija de comori!sa iti iei balerini, nu tocuri, daca alergi atata![pup] Adi [gravi]+12
merci puiule tu mai lucrezi?[pup] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru raspuns, Acelasi tratament l-am primit si noi. Ca informatie....vedeti ca CIPROBAY se compenseaza (90%) si conteaza al naibii de mult. La fel si gynofort. Fetelor, cand terminati tratamentele, imi spuneti si mie daca s-a schimbat ceva? Pup si multumesc inca o data pt raspuns.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

unde ati disparut??? am fost la eco si surpriza......bateau doua inimioare de mama mama am ramas ca la dentist puii sunt bine merci, sunt egali, stau unul langa altul, continuam cu acelasi tratament si ma asteapta la eco aboa pe 16 iulie la dublutest..... pana atunci mai fac eco in alta parte ca doar nu pot sta eu fara sa stiu nik despre puiuti atata timp[:D] azi mi a fost tare greata....trece pupi fetelor in special lui rica[pup][pup][pup] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...