Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 4


Recommended Posts

mirela ai incredere in Dzeu va fi bine...incearca sa gandesti pozitiv, esti pe clexane acum?iei vitamine?[pup][pup]
31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirelush cand mai repeti beta? Banuiesc ca nu stai tu cuminte pana la prima echo. La doctor ai fost, ce ti-a spus? Te pup [pup]si [pup] si burtica.....poate se ia [:D] Pupici la toate fetele [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi [ruga] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

speranta2, nu dispera, si eu am AMH mic si m-am dus la albu si i-am plans pe umar si mi-a zis ca stie fete care au ramas cu amh de 0,1. hai curaj, ca ce-i al tau e pus deoparte! ti-am scris ca sa nu lesini pana sapt viitoare cand ajungi la albu. Adi [gravi]+10
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anabel79
mirela ai incredere in Dzeu va fi bine...incearca sa gandesti pozitiv, esti pe clexane acum?iei vitamine?[pup][pup]
31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1
am incredere iau si clexane de 4000, femibion ca il aveam de la unguri, aspenter, acid folic, magne b6, siofor plus 600 de utrogestan [pup] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...