Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 4


Recommended Posts

Buna dimi,fetelor va invit la savurat cafeluta de dimineata,iar pt mamaici cu burtici [bibe][bibe]la cafeluta cu laptic sau lapticul cu cacao. Mirelus, tu nu trebuia sa dormi mai mult ,sa te odihnesti pt a trece cu bine si de saptamana viitoare?Hai inapoi in patutz si la nani.... Pupici[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lumimar
Buna dimi,fetelor va invit la savurat cafeluta de dimineata,iar pt mamaici cu burtici [bibe][bibe]la cafeluta cu laptic sau lapticul cu cacao. Mirelus, tu nu trebuia sa dormi mai mult ,sa te odihnesti pt a trece cu bine si de saptamana viitoare?Hai inapoi in patutz si la nani.... Pupici[pup]
[:D] sicer mi e somn, dar imi era foame[alcool] ieri am dormit pe zi vreo 3 ore, oricum si azi am sa fac la fel fac mancare si apoi lenevit in pat mai tre dat cu aspiratorul......i ca sa fie treaba treaba s a stricat boilerul ce alimenteaza bucataria si baia mica, alti bani alta distractie[bang] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm
mirela[flo], cu intarziere, te felicit pt reusita si iti doresc sarcina usoara.
[gravi]12+ mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota insuficienta venoasa cronica bilaterala
sarumana tu deja +12[olala][olala][olala] ce trece timpul[pup] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, mirela, timpul zboara. Parca mai ieri eram pe masa la ET si acuma sunt la finele trimestrului I. Sa ai grija de tine, macar acasa sa te protejezi cat mai mult [pup].
[gravi]12+ mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota insuficienta venoasa cronica bilaterala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...