Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, eu zic ca avem 2 gravide cu acte in regula: Mirela si Rica. Asa ca...[cool][cheers][bere][bere][berica][invazie] Eu am fost azi la Medlife si am facut o HSG care a iesit bine. Dr. Albu mi-a zis sa incercam totsui 1, 2 IA si daca nu merge trecem la FIV. Sper sa fie bine. Va pup.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta cred ca ai dreptate....avem 2 gravidutze, care sunt cam neastamparate, asa ca Rica si Mirela va rugam sa stati cuminti. Rica pana vineri mai este putin asa ca relaxare totala ca vei auzi si inimioara. Mirela super beta, asa ca stai linistita si va fi bine. Parca 2 iunie mergi la eco, nu? mai este putin. Va pup pe toate [pup] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta, ma bucur ptr tine ca nu tb sa treci direct la fiv. Violeta tu te-ai hotarat ce o sa faci? Vaiiii daca nu se va auzi inimioara nici vineri !!!!!!! Dupa 1 iunie tb sa ajung si la dna dr uscatescu ptr mutatiile mele sa vedem ce spune si dansa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rica momentan fac tratament cu AC, datorita a 2 chisturi ce mi-au aparut dupa stimularea cu Clostylbegit (1 luna), asa ca nu stiu ce voi face mai tarziu. Cert este ca doctora mi-a dat tratament pentru 3 luni, dar eu cred ca dupa 1 luna merg sa-mi fac echo sa vedem daca mai sunt chisturile sau nu. Asta este. Si doctora a ramas surprinsa cum dupa o stimulare puterica facuta la fiv-ul din Ungaria nu am avut nimic, iar acum m-am procopsit cu 2 chisturi. Asta este norocul meu. De unde sa mai am si optimism?!...... Va pup [pup] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor ce fac fetele? simo preturile sunt la zi, e ce am platit eu pe 5 mai, sper sa nu le mai scumpeasca. fetelor, daca vreti sa mai punem si alte info pe prima lista, sa mi spuneti. rica, te trec cu cele 2 fiole de pregnyl???? eu sunt franta, am avut o zi de infern, bine ca e bebe ok, (beta azi 4000) caci iar am gasit niste firisoare de culoare.....Doamne cat mai e pana la eco[alcool][alcool][alcool].......mult a fost putin a mai ramas[:)] pupi fetelor [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...