Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 35


Recommended Posts

'Neata fetelor! O cafeluta pentru voi! Uratica,intr-adevar n-a iesit prea bine ceea ce spui tu pe acolo(din punctul meu de vedere care nu-s doctor [:D]),dar nu dispera,eu cand mai pic in ..... cu melancolie intotdeauna ma gandesc la ceea ce ai zis tu mai demult aici pe forum "ca pt. orice problema exista cel putin 2 solutii",sigur vei gasi cararea pe care sa mergi si care sa te duca la unul sau mai multi bebici [flo] Georgi,sa vii azi cu vesti bune![majoreta][majoreta] Alinuta bafta multa pentru maine![majoreta][majoreta] Bruni,bafta la examene! Corina,pe unde ne umbli? [:D] Ale,mai da un semn de viata! restul fetelor [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna alinuta, o zi buna,imediat deschidem fiv 36 cat suntem noi de vorbarete [:D] ti-am trimis pm ,l-ai primit? [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]la toate fetele! georgetaniiti tin pumnii! uraticasunt alturi de tine! imi dau seama ce greu trebuie sa-ti fie! parca toate relele sau adunat la noi! tu esti puternica o sa depasesti si momentul asta!eu prin octombrie as vrea sa fie FIV 3, nu vreau sa ma grabesc, trebuie sa astept sa-si revina uterul, si sa vedem ce zice si dr !inca nu am vorbit cu el! vineri merg la eco (aici in RO)sa vad daca am eliminat tot si apoi o sa-i scriu si o sa luam decizii, din punctul meu de vedere as vrea oct-nov 2009 ! ale mai da un semn de viata sa stim ca esti bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna petruta! Sa fie bine la ecograf,desi e dureros... Dar sigur vei reusi la toamna,multa bafta! Daca nu-s indiscreta cat ti-a fost endometrul de s-a prins? Multumesc. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...