Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 35


Recommended Posts

neata buna.. uratica te rog sa ramai aceeasi optimista, pana la urma o scoatem noi la capat..mai am putin si merg in frantia , o sa pot sa te sun , sa vb oricat, abia astept, dar tu fi pozitiva ,nu ne doboara nimic pe noi ! iar tu esti puternica si toate o sa treaca.. alinutahu bafta draga mea.. cristina tu cand faci ia? georgi asteptam vesti.. [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ! am trecut doar sa va salutsi sa va urez o zi frumoasa![flo] cristinasincer habar nu am cat a fost endometrul , doctorul a spus "nice" si eu nu am mai intrebat, stii cum e de la emotii doar dupa ce te desparti de dr iti amintesti ca nu l-ai intrebat una si alta bruni [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,stiu cum e cu emotiile astea [:D],ba sa fie buna proba,ba sa se fecundeze,ba sa se implanteze. Va doresc sa se implanteze un bebelus sanatos [pup] Multumim de melodii [pk] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la toate![flo] Eu am intrat mai rar, pentru ca netul meu merge cu pedale[bang][bang][bang].Ma gandesc sa le fac o adresa la cei de la UPC, in care sa le spun vreo doua [box]. In rest cu munca, astept sa imi treaca cm si sa reincep[:D][:D][:D]. Colega mea de cabinet e deja in luna a 4-a.Doamne ce trece timpul. Voi la ceva rugaciuni v-ati gandit?[:)].Eu as vrea sa incerc orice. [pup] Ce frumos e afara si mai ales cald, ca ma saturasem de platit gaz cat china.Imi sta capul doar la [gravired][beach][shopi]in aceasta ordine si daca s-ar putea toate 3 doedata[:D] Va pup. Sunt prin zona pana pe la 4. Corina,in curand o [gravired] fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...