Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 35


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele! Nu am vesti bune. am facut test de sangem desi aseara si azi deja era ciclu adevarat. pentru ca aveam arefam bagat si am tot pus, nu avea culoare normala, insa era cantitativ normal. Asadar, valoarea BetaHCG este 2, ceea ce inseamna ca cei 3 domni si doamne nici nu au incercat, sau nu au apucat sa se nideze. Acum am o alta problema. Mai e nevoie de FIV? Sau e nevoie doar sa ma lamuresc de ce nu se nideaza? cu fecundarea ne-am elucidat, se pupa singuri, fara ajutor, insa mai departe nu se cuibaresc. Am hotarat sa ma duc la Herghelegiu, care e cel mai tare ecografist, sa-mi spuna ce vede la uter etc, apoi la Biogenesis la grec care e super smecher pe infertilitate. oricum 3 luni stau pe bara acum. Dumnezeu sa va rasplateasca pentru grija cu care m-ati inconjurat si sa va dea Bebebei frumosi, sanatosi si minunati. [flo] http://tt.lilypie.com/cIOAp2.png [copil] Ale
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf ale ....imi pare tare rau dar nu trebuie sa te dai batuta ci din contra trebuie sa lupti si mai tare de acuma inainte...DD sa fie cu tine si sa te ajute in toate ce-ti dorsti sa fcai de acum incolo [flo][flo][flo]
te rog sa nu uiti de noi ,sa ne mai scri ce se intampla cu tine[pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...