Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 35


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc alinuta de cafeluta,si eu am [curat],am [vase],am [spala]de cum m-am trezit. Vreau sa fac o curatenie "luna si bec" si sa si gatesc ceva si supa si felul 2,asa pe mai multe zile,ca sa nu stam tot la cratita [:D],sa simtim ca traim. Spor la treaba si tie si weekend placut;la noi,luni e zi libera pentru toata lumea (prin lege) asa ca o sa avem un weekend prelungit,in plus mi-am luat si vinerea ce urmeaza o zi libera,ca sa simtim si noi ca traim(sa mai citim o carte,etc.,)nu sa fim tot pe fuga [pup] La noi e tot innorat,dar tot e bine ca deocamdata nu ploua. [pup]la toate si weekend placut Ieri am fost cu sotul la un vecin(care era Constantin)la o [alcool]; la vecin i-a venit fata din Spania si cu ginerele;ne-am distrat tare ca a zis ginerele care e spaniol ca a fost de trei ori in Ro,si ca la una dintre dati a venit doar sa vada meci cu CFR-ul,ha,ha,ha;ei stau la madrid si merg acolo la Real Madrid la meci;e culmea ca noi ne-am duce si la Real Madrid si ei ar veni si la CFR Hai ca v-am facut capu' patrat,scuze de offtopic. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...