Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 35


Recommended Posts

Alinuta,dar nici cu tine nu mi-e rusine [:D];auzi tu,islere,rulada cu fructe [olala][pofta] La noi e tare nasoala vremea,iar ploua,ma pun si eu la un film la calculator,ala cu Tom Hanks "Philadelphia",ce spre rusinea mea nu l-am vazut,desi e mai vechi. [pup]si o zi buna in continuare [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

si la noi a fost de dimineata vreme foarte frumoasa dar dupa amiaza sa inorat si a plouat una buna si sa porit si iara a plouat...si tot asa
sti am intrat la sylvi in cartea ei de bucate sunt puse tot felul de bunatati cu poze cate una iti vine so mananci asa prin calc ...iar acuma experimentez si eu [:D]
si la noi luni este liber sti ca doara anula asta Pastele a fost deodata asa ca si Rusalele sunt tot deodata ...numai vremea asta daca ne-ar lasa sa facem ceva[bang]dar daca nu nici o problema lucram[sex][xinpat][sex][xinpat][sex] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi,hi,hi Oricum e bine cu vremea asta,pe noi nu ne afecteaza [:D],ha,ha,ha Da,sunt foarte [pofta]pozele sylviei;eu mai mult le am cu curatenia,dar si cu mancarea;daca e sa aleg ce sa fac,imi place mai mult curatenia;oricum imi place si mie sa stiu de toate,acuma vreau sa invat sa fac cas acasa si din astea;am o colega care tare se stie si a zis ca ea face cas de capra acasa; Azi fac doar salam de biscuiti. La noi acuma a iesit soarele,ar fi tare dragut daca ar si tine toata ziua ca vreau sa ma duc la [fuga],cu atatea nunti...;dar in primul rand pentru sanatate [:D] Weekend placut![pup] Corina,brunadria,ale,georgi si toate celelalte ce mai faceti,mai dati un semn de viata! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la toate fetele....
si la noi a iesit soarlele ,intrebare e ca pana cand ?
mi imi place sa gatesc dar problema este ca imi place sa si mananc si se cam vede pe mine dar o data traim....sau nu...
am schimbat sa schimb intensitatea verdelui si indiferent ce nr scri tot asa de inchis apare[bang]
o zi buna iubitelor buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna cucuiete! scuze de absenta!insa nu am avut net!asa ca va rog..cand raman in pana de net..vreau nr vostre de tel!ca altfel o iau razna![:D] deci..la mine situatia e asa..facusi analize de sange,urina etc..au iesit perfecte!!ca la 20 de ani!apoi facusi hsg-care cred ca nu a dat deloc roade!m-a durut de m-am .... pe mine-le-am zis sa insiste cu serul-ca poate poate se desfunda vreo trompa-dar la cat m-a durut nu cred ca a avut vreun efect!asta e!nu stiu acum ce diagnostic mi-au pus..o sa imi vad rezultatele in iunie sau iulie!pana atunci am marti programare la ginecologie-ptr un control amanuntit si nu stiu ce ecografie super performanta!insa..cum am zis cred ca in august septembrie ma programeaza la fiv!sa vad acum cat e compensat,unde o sa fac..etc etc.. pana in iunie cand ajung toate analizele la dr..nu stiu nimic concret! nu stie drul insa de la ce s-au refeacut aderentele asa repede!asta-i baiul cel mare!dar..o-m vedea! in rest-acum sunt singurica..grasu meu a plecat in romania sa-si faca actele-iar eu muncesc de luni pana luni si ma perind prin cabinetele medicilor!dar.....cu parere de rau o spun-Romania e un nimic in ceea ce priveste sistemul sanitar!asa ca..fiv-ul il voi face ori aici in spania ori in ungaria ca mara si petru!ptr ca nu se compara!nu sunt o fitoasa..nu fug dupa lux sau alte cele-insa felul cum esti tratat si conditiile de aici sunt net superioare fata de cele din tara! sper sa reusim cu toatele!indiferent de locatie!asa ca..Doamne ajuta!tin pumnii stransi la toate fetele mele dragi si frumoase! pup gasca de fete vechi,noi,in focuri,pe langa focuri,in asteptari sau nu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...