Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

dov, imi pare sincer rau depovestea ta trista. Dar eu tot cred ca aveai 50% sanse ca si cel de-al doilea iubit sa fie ca primul. Ca este bine, ca principiu de viata sa dai niste timp unei relatii si abia apoi sa faci pasul numit casatorie. Ca sa nu mai vorbesc de copii, ca pe-astia nu poti sa-i returnezi daca te-ai inselat. Sa-ti spun ca eu imi testam iubitii la munte? Nu trecea testul muntelui terminam cu el. Si habar n-ai cate ies dintr-un om in situatii dificile, mai ales dac-l scoti din oras. - cand gresesti drumul cauta solutii sau da vina pe tine? - cand trebuie sa instalam cortul vine si da o mana de ajutor pana la capat? - dupa ce mancam se ofera sa ajute la vase sau se intinde linistit la soare? - daca tu mergi mai incet decat el te asteapta sau se tot duce inainte ca si cum n-ati fi impreuna? "Calea de mijloc este calea ZEN" Alice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mariamunteanu
Simali, eu nu i-am facut testul cu muntele pt. ca l-as fi picat (eu, nu el). Dar l-am facut pe cel cu marea: am probat o ora costume de baie inainte de plaja si ... a rezistat. O fi relevant sau ar fi trebuit sa ma arunc in mare sa vad daca ma salveaza ? [:D] Maria
[:D] Ce misto! Eu zic sa facem testul mersului la cumparaturi[:D]. Sa-l taraim pe "candidat" vreo 2 zile prin Mall... daca rezista, ori e in limba, ori e ...femeie![:D] Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui martie
Citat:
citat din mesajul lui mariamunteanu
Simali, eu nu i-am facut testul cu muntele pt. ca l-as fi picat (eu, nu el). Dar l-am facut pe cel cu marea: am probat o ora costume de baie inainte de plaja si ... a rezistat. O fi relevant sau ar fi trebuit sa ma arunc in mare sa vad daca ma salveaza ? [:D] Maria
[:D] Ce misto! Eu zic sa facem testul mersului la cumparaturi[:D]. Sa-l taraim pe "candidat" vreo 2 zile prin Mall... daca rezista, ori e in limba, ori e ...femeie![:D] Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]
[:-)))] Super ideea... lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simali Sa-ti spun ca eu imi testam iubitii la munte? Nu trecea testul muntelui terminam cu el. Si habar n-ai cate ies dintr-un om in situatii dificile, mai ales dac-l scoti din oras. - cand gresesti drumul cauta solutii sau da vina pe tine? - cand trebuie sa instalam cortul vine si da o mana de ajutor pana la capat? - dupa ce mancam se ofera sa ajute la vase sau se intinde linistit la soare? - daca tu mergi mai incet decat el te asteapta sau se tot duce inainte ca si cum n-ati fi impreuna? "Calea de mijloc este calea ZEN" Alice
asa a zis si N., te iau la munte, ca sa vad cine-mi esti. da' am fost mai iute de picior si am ajuns prima la concluzia despre cine e el. asa ca l-am facut ratacit printre Jepi, sa-si caute drumul inapoi spre casa cu lupa aia destinata mie. nu l-a papat ursu, da' creca mai usor i-ar fi fost cu mos martin decat cu mine, ca m-am facut tigroaica la ideea de "teste" de productie si fabricatie. in schimb, A. s-a abtinut sa ma testeze la deal la Campulung Moldovenesc si s-a lasat cu branduse presate in jurnalul intim, alaturi de inimioarele in carioca mov. despre "testele" pe varful Omu' oi povesti altadata.[8D] io le-am dat un singur examen, proba practica si orala, ala cu bucataria: stii sa gatesti? daca zici "da", zic si io "da" la stii tu care intrebare. pe demonstratelea. [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Proba cu bucataria? [:D] Se vede ca esti Made in USA, simtul practic[yum]! (era sa pun emoticonul asta cu gandul la USA[grasa][:D]) Corect, uite asa nu m-as fi gandit.. Urmeaza pe rand, tot felul de teste eliminatorii [baietel][rufe][curat][vase][spala] Ca bine zic fetele astea acilea[cheers] Mariamunteanu, ne-ai pacalit, acum abia mi-am dat seama. Cica test pe ea, ala nu e test sa te plimbi pe sub nasul lui in costum de baie. Ce te asteptai? S-o ia la fuga? Ca in fata ursului de pe varful Omu?[:D] Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Conchita (permite-ti-mi sa va spun "tu"), ca am ras de prea multe ori la postarile tale, deja ma simt amica...sa zic asa, uite parerea mea (eh, ce sa fac, sunt bucatica rupta din Europa) http://www.youtube.com/watch?v=rafEFSXVtuw&feature=related Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...