Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

buna seara ca sa raspund da merge dieta miine seara dau raportul deja ma simpt mai usoara In rest URASC TINTARIMEA CARE TOATA E PE MINE Imi dau cu de toate am aparate voilage, creme cred ca treb sa-mi i-au zborul.... Ertina distractie placuta in buc -in ce zona stai? Va urez la toate grecoaicele o seara pklacuta iar ERTINEI zbor placut si sa vii repede! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carmaw
buna seara ca sa raspund da merge dieta miine seara dau raportul deja ma simpt mai usoara In rest URASC TINTARIMEA CARE TOATA E PE MINE Imi dau cu de toate am aparate voilage, creme cred ca treb sa-mi i-au zborul.... Ertina distractie placuta in buc -in ce zona stai? Va urez la toate grecoaicele o seara pklacuta iar ERTINEI zbor placut si sa vii repede! [pup][pup][pup]
carma, multumesc frumos [pup] ma bucur ca te-ai apucat de dieta...sa stii k merita si slabesti usor si frumos, fara vergeturi sau alte nebunii [olala] ma voi intoarce pe 24 sau 25 iunie..stau in banul manta, daca ai auzit...aproape de guvern in piatza victoriei. Va pup pe toate... si sa scrieeeeti [pup][flo] mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaa....azi am timp de scris [:D] pe la mine mai nimic nou ...soare cald...nimic nou despre plecarea noastra in salonic....mi-a picat o coronita [bang] nu putea sa mai astepte sa ajungem in salonic[bang][bang] offff...mai e si in fata asa ca o teaca era peate o radacina...si n-am cum s-o las si e cu scos nervi...grrrr... in afara de asta...m-am hotarat sa nu mai pun lapte pisicii afara ...ca sunt serpi si mi-e groaza oricum de ei...d-apai sa-i mai si atrag cu laptele....au omorat vreo 2 i apropierea casei...deci stau cu sitele la usi nu las neam deschis complet... la noi tantari...slabutz doar intr-o seara ne-am umplut si a facut sotul echilibristica omorandu-i...bag in priza aparatul si oricum nu prea sunt...gasisem in salonic aparat electric adica rezonanta nu cu lichid sau pastila si acum imi pare rau ca nu l-am luat...cred ca e mai putin toxic....acum nu stiu rezonantele alea dc afecteaza .... altceva...ce sa zic cu stirile astea si cu scaderile de salarii si preturile galopante ma cam panichez...am auzit ca o sa mai fie un val de taieri din salarii....asta pana in toamna....o sa ajungem sa stam in casa si sa ne gandim de 10 ori ce cumparam si sa ne rugam sa fim sanatosi....ca orice cheltuiala.....offff ce sa zic...nesiguranta si cam fara sfarsit...offf... Acum ceva mai happy [:)] Theo ce mai zice Stelios mai sta?[pup]acum cred ca intri in 38 nu?[colegi] m-am gandit sa facem galeria[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] ca nu se stie cand vine[roker] Stelios si sa apucam[pup] Sa dea Domnul sa ai nastere usoara si sa fiti sanatosi amandoi si sa nu simti nimic nimic sa te uiti la menegaki[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MoRo_K
Bunaaa....azi am timp de scris [:D] pe la mine mai nimic nou ...soare cald...nimic nou despre plecarea noastra in salonic....mi-a picat o coronita [bang] nu putea sa mai astepte sa ajungem in salonic[bang][bang] offff...mai e si in fata asa ca o teaca era peate o radacina...si n-am cum s-o las si e cu scos nervi...grrrr... in afara de asta...m-am hotarat sa nu mai pun lapte pisicii afara ...ca sunt serpi si mi-e groaza oricum de ei...d-apai sa-i mai si atrag cu laptele....au omorat vreo 2 i apropierea casei...deci stau cu sitele la usi nu las neam deschis complet... la noi tantari...slabutz doar intr-o seara ne-am umplut si a facut sotul echilibristica omorandu-i...bag in priza aparatul si oricum nu prea sunt...gasisem in salonic aparat electric adica rezonanta nu cu lichid sau pastila si acum imi pare rau ca nu l-am luat...cred ca e mai putin toxic....acum nu stiu rezonantele alea dc afecteaza .... altceva...ce sa zic cu stirile astea si cu scaderile de salarii si preturile galopante ma cam panichez...am auzit ca o sa mai fie un val de taieri din salarii....asta pana in toamna....o sa ajungem sa stam in casa si sa ne gandim de 10 ori ce cumparam si sa ne rugam sa fim sanatosi....ca orice cheltuiala.....offff ce sa zic...nesiguranta si cam fara sfarsit...offf... Acum ceva mai happy [:)] Theo ce mai zice Stelios mai sta?[pup]acum cred ca intri in 38 nu?[colegi] m-am gandit sa facem galeria[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] ca nu se stie cand vine[roker] Stelios si sa apucam[pup] Sa dea Domnul sa ai nastere usoara si sa fiti sanatosi amandoi si sa nu simti nimic nimic sa te uiti la menegaki[pup]
miha ce aparat cu rezonanta impoteiva tintarilor-cum arata am primit ce mi-ai trimis multumesc frumos Cit despre reteta poti sa pui sunculita de praga si sa folosesti smintina slaba-asta dac vrei s-o incerci Eu am adormit incercind sa fac sa plece migrena de data asta luind QUARELIN Va las vad ca nu e deloc animatie nu-i nimic lasati pe prietene.....! pup toata lumea[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmaw
bine ai venit draga mea....esti prima insulara care are bebelus. Sa-ti traiasca !....iata ca gasca diaporei grecesti se mareste! [flo] deci ne spui si noua ceva despre tine? PUPICI SI ASTEPTAM![pup][pup][pup]
mersi frumos.Am uitat sa adaug si numele fetitei mele:Maria. cateva date despre mine:Nicoleta,18.09.1981,nascuta crescuta maritata divortata[:D] in Galati. MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010) http://www.flickr.com/photos/44856184@N03/ AMR....7KG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nibi_niki
mai fetelor,dar unde ati disparut? MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010) http://www.flickr.com/photos/44856184@N03/ AMR....7KG
iubit-o intra si ele mai rar Doua dintre fete sunt in ro ertina si dimitra(larisa)cineva e la chisinau si cred ca ....a alta grecoaica de-a noastra naste deci multumeste-te cu mo ro k (miha) o draguta si cu mine Eu am timp nu lucrez si nici bebe nu am in dotare Sper ca am rezumat corect..;tu stii greceste? Hai te astept!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...