Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Neata . Aldebaran,eu ii mai dau fetei ceai de musetel daca suntem pe afara si chiar nu pot sa o alaptez.Eu nu am jena sa alaptez in public dar mai sunt situatii cand nu pot alapta.Pe caldurile astea Maria nu poate sta 3 ore fara sa bea ceva..asa ca dupa caz:tzatzi sau ceai.[pup] MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010) http://www.flickr.com/photos/44856184@N03/ AMR....7KG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo] carmaw si eu astept weekendul sa pot merge la mare...e cald si aici zilele astea...dc sunt in casa e ok...afara sunt vreo 31-32 grade....deci doar dc trebuie ies pe caldura...seara e frumos fara tantari[:D] si racorica... Azi nu m-a mai durut dintele si am avut chef si fac cate ceva prin casa...iau antibioticele cuminte si sper sa nu-mi mai faca probleme...si e doar un colt amarat[bang]. in rest nimic nou asteptam inca transferul...offf...anul asta sunt incredibili.... pup fete si bbici[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karmen,sa-ti creasca mare si sanatos puiul[pup] cristinass,bine ai venit[flo] Noi suntem bine,am facut acum vreo 3 zile vaccinul,nu a plans asa mult ca la primul.Ieri am fost la plaja doar eu cu pitica,cred ca repetam experienta si azi ca am prins curaj. va pup pe toate MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010) http://www.flickr.com/photos/44856184@N03/ AMR....7KG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata neata! bine ai venit cristinass! si da zice bine carmaw....asteptam transferul sotului meu si venim si noi speram in salonic...dc nu oricum venim p-acolo ca acolo ne e casa,masa si sunt rudele[:D] hai ca-i de bine ne strangem si prin zona salonicului[:)] si Theo e pe acolo prin Nea Moudania[:)] .....ce-o face??o sa intru pe la bbi poate aflu... nibi_niki ma bucur tare mult ca ti-ai luat inima in dinti si-ati mers la plaja....cred ca-i super pt amandoua....si tu iesi din casa mai ales pe caldura asta si bbitei ii face bine marea...asa un pic un pic....va vad prin septembrie sa nu vreti sa mai plecati de pe plaja [:D] karmen,ALDEBARAN cum suportati in atena caldura?ziceau ca azi va fi cea mai calda zi.....dar sper sa treaca...azi nici aici nu e aer sunt acum 34 grade...in Constanta insa la ai mei de ieri ploua sunt acum 21 de grade...fericitii[alcool] VI4I ce mai zici? ce face bb?[pup] [pup][pup] fetelor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...