Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Aldebaran Pun si io o intrebare stupida, va rog sa ma scuzati. Mailu comun la ce foloseste?
Pai nici eu nu prea stiu, insa l-am facut..la cerere. Dar ca idee poti pune poze cu tine sau cu copiii tai ca sa te cunoastem...asta in caz ca nu vrei sa te vada toata grecia si romania. [:)][pup] sa-mi lasi datele copiilor sa le pun in listutza, daca vrei. mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, propun ca in mailul comun, la agenda sa ne trecem numele real, nr de telefon, adresa si ce mai vreti voi. ok ? agenda se afla in partea stanga, cum deschizi mailul. Uite ca am gasit utilitate mailului. [:)] Si eventual scriem si de unde venim si unde locuim in momentul de fatza...ca stiu ca ati cerut si asa ceva in listutza. mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

karmen,daca ma apuc sa scriu de soacra,nu mai termin,.mare dragoste intre noi[:D],a mea nu sta aproape si tot vine,(conduce)dar din fericire nu sta mult[:)].ultima data cand a venit,eram in buc si faceam o salata,si imi spunea sa nu mai cumpar rosii scumpe,sa fac economie[:D],este o draguta[:D],la ea nu exista mancare buna,tot ce gateste este de proasta calitate,de cate ori ma duc la ea,cica ne invita la masa,plec moarta de foame[bang][bang].de nora nu ma vrut,dar nu a avut ce face,concluzia:nu suntem prietene,dar cat de cat o respect,dar nu stam la taclale impreuna[:-@] DANIELA stai linistita draga mea,bebe este bine si totul o sa fie bine,analiza asta este mai mult,ca sa fie,nu fi ingrijorata sa ne ti la curent si nastere usoara![pup][pup] hai ca astazi va pun poze pe mail sa ne cunoasteti[pup][pup] LARISA[mamica]de[zana]DIMITRA(2.02.2007) [gravi] 13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

unde sunteti BRE ? Eu cu cine fac sueta la cafea...da ce zic eu m-am prins a-ti iesit ieri pe undeva ,a-ti intrat tirziu....veselia s-a prelungit si acum va sculat pe la 10 . ETZI INE? Fetelor am semnat ieri cintractul(naiba sa-i ia era scris binenteles in greaca poate oi fi semnat esafodu') pt inreg cartelei mobilului AFMI pasaport mama tata grupa sanguina Ei sa vad si eu cum imi iau grecii bani cind nu ei imi dau venituri ? Deci eu nu primesc NIMIC ca-mi consum bani straini pe teritoriu grecesc de sa creasca consumatia, SI TOT MIE VOR SA _MI IAU BANI Ma duc pe un atol in PACIFIC ATLANTIC unde oi gasii loc[bang][bang][bang] hai pupici ca am abosit cu monologu' [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmaw [Fetelor am semnat ieri cintractul(naiba sa-i ia era scris binenteles in greaca poate oi fi semnat esafodu')
[:-)))] Neatza fetelor..va servesc cu o cafea [cafea] Carma, pai daca serveai si tu o cafea poate veneau fetele sa stea la sueta [:D]. Nu prea am inteles nimic din ce scrii tu acolo [alcool], dar daca vrei sa stam la sueta eu iti pot povesti doar de copii, parcul unde merg sau romania [:D], deocamdata... Ma gandesc ca si celelalte fete sunt ocupate pana peste cap cu copiii, de aceea scriu mai rar. Dar daca tu ai mai mult timp liber ne poti povesti peripetii din viatza ta. [:)] DEN EINAI ETSI ? [:D] mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici, aici se sarbatoreste ziua copilului pe 1 iunie ? Daca da, voi ce-o sa faceti? Exista locuri unde se organizeaza vreun spectacol pentru copii in aer liber ? mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ertina
Citat:
citat din mesajul lui carmaw [Fetelor am semnat ieri cintractul(naiba sa-i ia era scris binenteles in greaca poate oi fi semnat esafodu')
[:-)))] Neatza fetelor..va servesc cu o cafea [cafea] Carma, pai daca serveai si tu o cafea poate veneau fetele sa stea la sueta [:D]. Nu prea am inteles nimic din ce scrii tu acolo [alcool], dar daca vrei sa stam la sueta eu iti pot povesti doar de copii, parcul unde merg sau romania [:D], deocamdata... Ma gandesc ca si celelalte fete sunt ocupate pana peste cap cu copiii, de aceea scriu mai rar. Dar daca tu ai mai mult timp liber ne poti povesti peripetii din viatza ta. [:)] DEN EINAI ETSI ? [:D] mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Buna Ioana eu cafele stiu sa fac.....da cum le trimit ??? Da precum stii am mai mult timp (nu prea sunt fan FC....miha lasa ferma...OUOU?? Ioana glumesc! nu te speria(MIHA imi stie glumele ca doar am inrosit mess-ul) ------------------------------------------------------------------ ce nu ai inteles....deci toti posesorii de tel mobil cu cartela treb sa sa prezinte la cosmote voda etc cu pasaport afmi etc sa semneze un contract-scris off course in greaca - ca sa poti fi depistat binenteles si ca sa platesti impozit cred eu( ca de altfel de ce ii intereseaza AFMI)PINA PE 10 daca nu iti taie numarul! Asta ziceam-daca nu esti la curent asta inseamna ca mobilul tau e cu abonament. ------------------------------------------------------------------ ce maninci la prinz? Eu voi incerca de pe unu iunie sa fie vigilenta(MM) personal azi servesc caprita la cuptor cu legume pt mine si cu cartofi probabil prajiti pt SEFU' care acuma-i cu bicicleta DECI pupici [pup]si [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmaw ------------------------------------------------------------------ ce nu ai inteles....deci toti posesorii de tel mobil cu cartela treb sa sa prezinte la cosmote voda etc cu pasaport afmi etc sa semneze un contract-scris off course in greaca - ca sa poti fi depistat binenteles si ca sa platesti impozit cred eu( ca de altfel de ce ii intereseaza AFMI)PINA PE 10 daca nu iti taie numarul! Asta ziceam-daca nu esti la curent asta inseamna ca mobilul tau e cu abonament. ------------------------------------------------------------------
telefonul meu eu tot cu cartela si am auzit ca trebuie sa-ti declari numele pana in iulie, parca.....Nu cred ca pt impozite, ci pt terorism [:D] mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...