Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ertina
Seara buna, Silvia cu Aris in ce limba vorbesc ? ( am si eu un fix cu limba [:D] ). Si Silvia vorbeste romaneste sau doar intelege?..
haha, ar fi un fenomen fii-mea sa vorbeasca la 3 luni si un pic![pup]esti dulce! Aris insa vb romaneste cu mine, dar e baiat mare, aproape 5 ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Aldebaran
Citat:
citat din mesajul lui ertina
Seara buna, Silvia cu Aris in ce limba vorbesc ? ( am si eu un fix cu limba [:D] ). Si Silvia vorbeste romaneste sau doar intelege?..
haha, ar fi un fenomen fii-mea sa vorbeasca la 3 luni si un pic![pup]esti dulce! Aris insa vb romaneste cu mine, dar e baiat mare, aproape 5 ani.
scuze, am crezut ca suntem in 2012, asa facusem calculul ca ar avea 2 ani. [alcool] mamica fericita de fetitza cuminte [url="http://www.flickr.com/photos/42333902@N04/sets/"]Athina - Eugenia[/url] din 08/june/2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor....v-am citit din umbra in ultimele zile :) Azi am fost la prima plaja/baie in mare si a fost suuuuper,ma asteptam sa fie mai rece apa dar nu ...e f buna[:D][:D] e prima vara din 2007 de cand am venit pe insula cand o sa reusim sa ne facem si noi vacanta aici....asta pt ca eu 2 ani am fost in salonic din astia 3 ce-au trecut... Am citit ce scriati despre doctori....ei eu cred ca e chestie de cautat si de noroc dc n-ai unde cauta...si aici si in Ro....unul din of-urile mele este cand nu comunica...cand considera ca ...ce tre sa-mi zica si mie ajunge ca-mi zice sa iau 3 pastile, sa zicem, pe zi...ce tre sa-si bata capul ei deshteptii cu un profan in medicina cum sunt eu/sau cei dragi mie/Ro/GR...poate sunt eu mai ciudata da...cand mi se da un diagnostic si un tratament vreau sa stiu de ce/pana cand/efecte secundare s.a.m.d. si ce e mai naspa e ca experimenteaza pe tine tratamente.... Subiectul soacra....ei...eu pot spune ca sunt norocoasa....ca din partea familiei largi chiar nu am simtit niciodata ca nu sunt bine-primita....au fost si sunt toti super ok...iar cu soacra nu a pus bete-n roate din contra....cand a fost cazul...intre mine si sotz mie-mi ia partea...dar evident nimeni nu e perfect...nici eu nici ea...deci apar tensiuni...de multe ori legate de cum sunt eu obisnuita cu familia in Ro si cum sunt ei aici...mult mai apropiati...dar asta e... Vi4i si eu sa stii ca ma bucur ca v-am gasit...chiar dc fizic nu stiu cand va voi vedea...sper pe Theo care-i langa mine in Halkidiki s-o vad mi-ar placea tare mult....si ar fi super sa va intalniti cum zici tu la un gratar... Vad si eu eurovisionul cand pe tvr cand pe NEt....eu am mai multi favoriti....germania,islanda,belgia,moldova imi place mult si cantecul grecesc e plin de viata si cred ca prinde....cantecul nostru ce sa zic asa-s-asa...mie Paula imi place tare mult...e preferata mea in Ro...dar sunt cantece mult mai bune cred...o sa vedem[8D] Am intrat si am pus vreo 2 poze asa de inceput pe mail...le-am vazut si pe ale Larisei[pup] si bagat date de contact... Vi4i si Aldebaran sanatate multa puishorilor vostri..sa se faca bine cat mai repede! carmawu...cu telefoanele cred si eu ca e ca sa te urmareasca si stie cine/ce nr are ...identificare....in Turcia acum 3 ani dc voiai sa iei nr turcesc nu numai ca dadeai datele tale trebuia sa dai si seria telefonului tau....aici poti avea cate nr vrei cred doar ca tre sa le declari....asta e... carmawu meu cred ca dc imi faceai mancare zilnic m-as fi facut de 200 de kile...[grasa] dar suna bine tot ce faci...am vazut ceva retete postate...[pup] hai ca ma duc spre canapea sa vedem ce zice eurovisionul...fetelor l-ati vazut pe sarb?[alcool] ppppppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vazut acum "Opa"...frumos da...de cand am vazut la radio arvila cred cum puneau capul prim-ministrului in locul lui alkaios...hahaha se potriveste super cu situatia tarii si cu ce ar putea spune politicienii....si ma bufneste rasul de fiecare data[bis] puuuup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele am capul mare suntem morti aseara ne-a cazut conexiunea si unele cintece nu le-am vazut auzit...mie imi placeau mai multi.... sà duse inca un eurovision .ORGANIZAREA SUPER!!! _________________________________________________________________ Ieri o zi pe care vreau s-o uit 1pleaca G cu bicic....am vazut ca se foia ca se uita pe ziare a plecat...eu treaba.....APare pe la 2 ok nu vorbestee,ingindurat tot cauta ceva nu dau imp....apoi zice ca pleaca undeva de unde zisese' ca venise' bon zic eu minciuna mincam nu vorbim apoi eu 10 minute am dormit vad ca nu e masina deci plecat ok revine ... 'aoleo te-ai trezit? ZIC BINE DACA NU IMI SPUI CE ESTE EU MA CAR URGENT -zice :am pierdut niste bani cam 300 E EU CE FACE AI FOST LA CINE CA NICI PARASUTELE(scuze) nu iau atit Distratu a luat bani ca sa cumpere -acont-un voiaj si ia pierdut nu stie ce a facut intr-o farmacie, pe drum etc DECI IERI AM LUAT MASINA SI AM CAUTAT ACU IN CARU CU FIN cum era sa gasim ceva???? ASTEA AU FOST AVENTURILE DE IERI. BISOU LA TOATE GRECOAICELE[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello... Carmaw...offf...nashpa...ce sa zic..sa uitati repede ca i-ati pierdut dc se poate sa pice altii de unde nu te astepti...si sa reusiti sa plecati/bucurati de voiajul pt care erau destinati...alta data pune-i la gat legati....sanatosi sa fiti ce sa mai zici... Despre tv...noua doar ce ne-au reparat cablurile...yes noi vedem iar cele 5 canale pe care le vedeam....ieri mi-a placut eurovisionul frumoase cantece...si bravo Ro pt locul 3 nu ma asteptam da uite de ici de colo s-au adunat pctele,eu credeam ca Gr o sa iasa mai sus ca noi...da uite...bine mi-au placut cum ziceam ieri si alte cantece care n-au facut mare branza.. Da....cam atatica...astept sa termin de facut mancarea pt pranz si s-o taiem la plaja. [pup] P.S. avea dreptate Victoria acum il sapa pe saracu Alkaios pe toate canalele .... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pofta buna miha Fetelor, Am incercat sa adorm dar nu-i posibil ! In fata am o familie mare( sunt pe balconul ce da-n strada mare) acum sunt doar 9 adulti si numai7 copii de virste apropiate care zbiara de le zboara bojocii Cit despre adulti ametiti de bautura vezi mormane de mincare nu se mai inteleg unii cu altii si se zbiara de-mi vijiie urechile in casa(tot inchis sunt ca la inchisoare da macar e mai racoare ca afara-i tare cald ) CE sa fac sa ies sa-i ROG SA DEA BUTONU MAI INCET-cu riscul sa se amuze la gros si eventual sa ma invite la resturile ospatului pantagruelic sau sa pun furtunu pe toti ? Binenteles ca e ora somnului repaosului de d.a deranjeaza cu urletele lor dar nimeni nu le zice nimic...'toti identici' Aha ....acum se circula pe strada se claxoneaza si ei invita lumea la un pahar de bere Ce sa le ceri la astia...CIVILIZATIE,PUTIN RESPECT de unde? -------------------------------------------------------------- Acum am facut ceva pauza ca mi-am virit in urechi tampoane speciale contra zgomotului mitocanesc... VIVA VECINII CRETANI ![bang][bang][bang][bang][bang] [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] cat te inteleg carmaw....aici in Kos nu e galagie de loc pot spune fata de salonic..doar vreo deshteapta ce merge la 12 noaptea cu tocuri sau vreunul ce-si aminteste sa zbiara dar asta nu-i nimic in comparatie cu salonicul....acolo si eu am de jur-mrejur specimene de genul descris de tine....n-au treaba cu orele de liniste,copii nu dorm...vis-a-vis avem biserica si ii lasa parintii dimineata-seara sa urle acolo si sa bata mingea in curtea bisericii...in concluzie de trei ani eu nu pot dormi fara chestii in urechi....deja stiu sa cumpar...diferentiez calitatea...tot se aude...da parca atenuat zgomotul...bine eu oricum ma trezesc la primul zgomot...offf...imi zicea cumnata ca atunci cand o sa am bb de oboseala n-o sa mai aud nimic....astept cu drag....macar...[:D] Eu azi iar am alergie la greu...rinita bat-o vina...am bagat capu-n apa la mare...si asa patesc o zi ma chinuie nas/cap...dar cica face bine apa de mare...deci rezist[bang] [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...