Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul BRASOVENCELOR (11)


Recommended Posts

Nu stiu despre ce e vorba. Ai un link, ceva, Sanziana? De altfel suntem bine. Fata a terminat a 8-a, suntem in focuri. Luni e primul examen. Am un morcoooov...Noroc cu serviciul, ca se introduce un nou mod de codare a produselor si sunt depasita de volumul de munca, asta imi ocupa mult timp si neuronul intreg[:D]. Hai sa mai povestim, la voi ce mai e nou? "Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 133
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
Pe aici tot liniste. Cum asa, doar a inceput scoala, nu? Mamici care aveti experienta cu afterschool-urile, ma ajutati si pe mine? Blanca a inceput clasa 0 la scoala 19 si vreu afterschool pentru ea. initial am spus ca o las la afterschoolul de la scoala. s-au organizat destul de greu (scoala a inceput de 2 saptamani - afterschoolul NU). Ieri au spus si preturile si mi se pare ca-i cam putin ce pot ei oferi pentru banii care ii vor si am zis ca poate chiar merita un afterschool particular - asta daca gasesac unul mai ieftinut. Cine stie, cunoaste, imi povesteste si mie? Altfel, cine ce a mai facut in vara? Care sunt noutatile? Ildy [majoreta] [url="http://picasaweb.google.ro/ildyqo/Blanca#"]Blanca Andreea [/url] (16.06.06) si [copil][url="http://picasaweb.google.ro/ildyqo/RaulFelix?feat=directlink"]Raul Felix [/url](7.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...