Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Maya imi pare rau ca nu ai dormit bine. Sa sti ca noaptea trecuta si eu am avut probleme. Cat despre piciorul tau....[:-)))] ...cred ca a trecut durerea de frica. Voi unde mergeti la mare? Vorbeati despre pictat/desenat/colorat: Erica coloreaza, da i se pune pata doar pe o culoare si e in stare sa faca toata pagina cu aia, si bine inteles depaseste. Cat despre desenat, doar dne si valuri, ea zice ca scrie. Noi nu prea avem multe activitati ca masa nu are timp[bang]. Plastelina e ok si ii mai desenez si incearca sa imite pe tablita magnetica, sau face randuri pe ea cu diverse stampile. In rest, desene, construit cu cuburi, facut imagini , tot cuburi ca de puzzle ne-am plictisit, desene, jucat cu papusa si cu mingea in casa (la greu)[:D] A... de vreo luna ma tot chinui sa o duc la coafor sa o tund ca transpira f rau la cap,dar nu vrea si pace. Ieri dupa amiaza a avut chef sa o tunda miti (mama) cu foarfeca, asa ca acum posed o capra - la propriu. [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumim fetelor, dar nu seamana cu mine la nas gura si ivan tot din partea lui leo e, iar silvana pare asa pt ca e grasa cum eram eu, dar e leo intreaga, doar ca leo de bebe nu manca si era slab si tras la fata ca tapul la oua:))))) bambo du.te fata la mare uite la aelita cum pleaca si eu urmarind stirile in fiecare zi sa nu nasca pe acolo:)) nu de alta, dar eu daca leo nu era acasa , chiar si la 1 ora distanta, nasteam acasa serios... ank[pup] roxana si [bb] silvana aroa (2.04.2010) [copil] ivan leonard(2.12.2006) [url="http://picasaweb.google.com/roxana1777"]POZE[/url] AMr...2kg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aelita
bai,eu nu ma mai joc ! voi o vedeti si pe DBUNNY si eu doar pe Dani in poze ? ce poze vad eu si ce voi??
Buna intrebare! apar intr-una singura dar si in aia se vede numai o zecime din mine ca-s cu Dani in brate. Unde mergeti in conced? Ati auzit de La Manga del Mar Menor? atatia madrileni viiiiin, oribil![:D] Eu stau cam la 25 de minute in masina. si-i super. imaginati-va i limba de pamant intre 2 mari(mar menor si mar mayor) si vile superbe si plaja pe ambele parti...si discoteci si magazine si restaurante[pk] Bambo daca liotonu-i apa de ploaie ce recomanzi? Am mai luat thrombocid, insa durerea mea e mai mult estetica. nu mai ziceti de silvana, ca dayanara n-a fost prezenta in momentul nasterii, a facut-o leo singur!! ank posezi o caprita??[:D] fac pariu ca tot frumoasa foc e! sa ne pui poze cu creola! maya o cumnata a tras cu piciorul stang la prima sarcina(gemelara) vreo 2 saptamani. Apoi a disparut singura ca prin minute, cum spui tu. probabil cand se 'incastreaza copilul cu capul in jos' sau isi schimba pozitia si nu mai apasa pe ceva care face sa-ti tremure ceva nerv care are conecteaza piciorul tau[alcool] dayanara sa-mi spui si mie cand te-ai uitat ultima data la un tap la oua :))))) iulia multumim de cafea, sunteti ok? a plecat tati in delegatie? Sa mor daca stiu ce sa fac de mancare azi! voi ce faceti? peste nu, ca lunea nu-i proaspat. orez nu, ca ieri orez am papat. de pui mi-s satula...macaroane iar nu, ca miercurea soacra tot macaroane face...complicata-i viata de casnica mai! Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dbunny eu nu am mai mancat de f mult timp carne de porc, asa ca am cumparat ieri si azi fac varza calita cu carnita de porc la cuptor si bineinteles mamaliga;). Mor de pofta, mai greu urnesc sotul sa duca dupa varza sa ma apuc odata de ea, marar proaspat am de la tara, de-abia astept sa simt eu mirosul in bucatarie. [url="http://www.helpsonia.com/"]Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89564"]Povestea nasterii[/url] [url="http://www.smi.ro/ana"]poze Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aelita
BAMBOLETTA eu merg peste vreo doua saptamani la mare,si nu am de gand sa nasc[:)] tu ce-ai sa nasti acum?[:D] ( de parca e dupa noi[:)]) [gravi] 32+ [baietel] [zana]Sofia (2ian2007) ,[copil]Andres(22mai2008)
vad ca nici tu nu ai somn [:D]pe la 2 m-am culcat si eu [alcool] [:-)))]pai nu am de gand sa nasc [:D]daca ar fi sa mergem la mare tot cam peste 2 sapt am merge..sunt vreo 450 de km pana acolo [alcool] dupa ultimele 3 ecografii..DPN-ul ar fi pe 15 august [:)]dar mai stii?
Bamboletta[gravi] 31+[baietel]David si [zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006) AMR 8+ pana vine [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dayanara-sa ne tii la curent cu stirile despre Aelita [:D][:-)))]azi am chef de ras [:D] bine daca spuneti voi ca nu nasc merg la mare [:D]numai sa vrea sotul [alcool] Dbunny-mie mi-au fost recomandati dresurile pt varice..cand ii purtam nu ma dureau deloc picioarele..detralex pastile in cure de 3 luni si cand am facut injectiile am folosit viatromb spray [:)]cel mai bine mergi la medic sa vezi ce-ti recomanda [pup] plecam la medic sa ducem rezultatele la analizele Antoniei..[:)] o zi buna [pup]
Bamboletta[gravi] 31+[baietel]David si [zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006) AMR 8+ pana vine [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...