Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 106


Recommended Posts

Mami, deja ma gandesc la pasul urmator![:D] Anul asta va fi si anul nostru![pup]

fetelor , m-am gandit sa ma apuc de acupunctura si acum caut de zor un cabinet. Fetelor care sunteti din Moldova, nu puteti sa-mi recomandati un cabinet de acupunctura si medicina trraditionala in Iasi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabriela, bafta la ET![pk][pk][pk][pup]

Roxi, cum te simti?[flo][pup]

Laura Garner, pupici pt tine si Nicolas![pup][pup]

Aristica,[pup] iti tin pumnii sa reusesti natural![flo][pup]

Bytzi, Violeta, suntem niste luptatoare, da?! Nu ne dam batute![flo][pup][pup]

Motzishor, iti recomand pensiunea Helios sau Koral, sunt aproape de clinica si au preturi rezonabile! Si cum au spus si fetele, merita sa astepti un loc la PK![flo][pup]

Adipapazi, pupici pt tine si bulinute![pup][pup][pup]

Fetelor, eu de maine incep serviciul...[q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adria, ma simt bine, stau in pat, azi am iesit si la o plimbare usoara; imi pare rau pt nereusita! iti tin pumnii pt data viitoare!

 

am transferat 3 blasto cu dr timea kovats, imi pun crinone, iau femibion si aspenter

 

miercuri plecam spre casa

 

multumesc tuturor de sustinere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adria, imi pare tare rau, as fi vrut sa aud acum numai de reusite! [q]

gabriela, cand stii cati iti transfera? sa le dai cu Moment! [pup]

atena, cu ce vii? eu vin cu ACC Bucuresti -Budapesta, de 19,10. maine. tu vii cu masina? cum sa ne intalnim maine, sa vorbim mai mult? [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor [flo][flo][flo]

 

Poate este o intrebare stupida........ dar poate mai sunt si alte fete in situatia mea,daca CM vine seara la ora 23 sau 24 ,care este prima zi de ciclu?ceea in care ti-a venit ciclu seara sau ceea de a 2zi?[bang][bang][:D] Ce spune PK la aceasta intrebare?

 

multam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paunas, nu mai stiu daca l-am intrebat asta pe PK, dar parca l-am intrebat pe ginecologul meu. Consideri urmatoarea zi prima zi de CM. Bafta! [flo]

 

Roxi, super! Doamne ajuta sa fie lipiciosi puiutii si sa stea cumintei la mami in burta 9 luni. [flo]

 

Laura [mamica] de [baietel] Nicholas James 9 Noiembrie 2009

Poze

Poze botez si nu numai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, paunas, laura are dreptate, nu iei noaptea in considerare. nu e o intrebare absolut deloc tampita, toate fetele au problema asta. si mie mi-a zis drita ca daca vine ciclul dupa-masa, prima zi e urmatoarea. de fapt, prima zi e cand incepe sangerarea mai abudenta si cu sange rosu viu.

 

fete dragi care plecati la drum maine-poimaine, uitati-va bine la toate hainele si faceti sedinta cu ele si dati-le comanda sa se faca defecte si sa nu mai incapeti cu burtile in ele in 2-3 luni.[pup]

 

Adi [gravi]+12

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paunas eu am programare la ora 14 dar la dr Szmatona, sigur ne vom vedea si tu esti la prima consultatie sau ai mai fost?

i-am scris si eu translatoarei si mi-a raspuns ca probabil va putea veni la clinica, dar cum va putea intra si cu tine la 13:30 si cu mine la ora 14 la doi medici diferiti?

roxi ma bucur ca esti bine si sa dea dumnezeu sa fie bebeii lipiciosi, am inteles ca nu cu dr. Szmatona ai facut pana la urma ET-ul? asteptam sa-mi spui cum este daca faceai cu el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...