Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 36


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ha,ha,ha...,azi toata lumea la noi la servici parca-i lovita de maciuca;am vazut [:)] Aia-i clar cu greutatea,ca MI S-AR RUPE,desi nici mie nu-mi place sa fiu grasa,dar cum naiba sa te ingrasi totusi 28 kg,cu cate maini trebuie mancat? "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici, scuze ca ma bag pe topicul vostru... Da' eu sunt cu ochiul pe alinuta noastra draga... Cristina..za ca nu e greu sa iei 20 si ceva de kile la sarcina... nu e vorba ca te ingrasi doar...dar absorbi lichide, e sacul, e lichidul, e copilul....e hormonii[:D] Eu am luat 26 de kile la sarcina si vorbesc de perioada in care aveam 65 de kile...fff bine dupa standardele mele..in luna a noua aveam 81 de kile...apoi am dat jos vreo 10 ....dupa 2 ani... acum as zice merci frumos de oricare din aceste valori... Din pacate dupa aproape 3 ani de incercari pt bb cu toata medicatia si stresul...am ajuns la minunata cifra de 89....hai ca mai dau jos cate 3-4 kile dupa ce opresc tratamentul cu progesteron si reincep sportul...dar oricum...jale..[bang] M-am intins ca o boala nedorita...scuze... pup si va doresc sa fiti cat mai curand maici fericite.[pup] Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine-ai venit mona! [:)] Oricum ai un copil daca bine-am inteles,sa va traiasca,lasa ca slabesti tu cu sportul si cu regimul disociat.[flo] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Alinuta - eu am facut IA in Z14, iar in Z13 dupa mi s-a pozitivat testul, a doua linie era ma slaba, dar se vedea, oricat de slab se vede, e sarcina.Test de sange n-am facut. N-am stat in pat, m-am dus la servici, a doua zi dupa IA la schi cu copiii de la scoala. Si eu am luat Duphaston.Mult noroc, ai grija de tine. Georgetani - tin pumnii, multa bafta! [pup]toate fetele, fara nici o exceptie!!! [mamica]de Hanna-Virag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna bendeljulia,bine-ai revenit! Cat timp are Hanna-Virag,sa va traiasca,sa fie sanatoasa si sa fiti fericiti! [pup]mamica si fetita "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,eu am ovulatia de obicei in ziua 14,am facut IA in ziua 12 cand era vineri,deci ovulatia mea era cred duminica,poate la mine nu s-au spart foliculasii,cine stie,dar vreau data viitoare sa fac in asa fel ca ovulatia sa nu-mi mai pice duminica,ambele dati tot duminica mi-a picat ziua 14,acum incerc sa controlez cu duphaston sa pice in cursul saptamanii,sa fac IA chiar in ziua 14 cand e ovulatia,nu in ziua 12. [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...