Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 36


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343
Eu am facut IA in ziua 12 ca era vineri,si mi-a zis doctorul sa fac IA in ziua 16,dar eu am facut mai repede prin ziua 14. Multumesc. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
acuma nu mai inteleg nimic ....deci sa recapitulam ...ai facut IA in z12 desi doctorul a zis sa faci in z 16 dar ai facut mai repede in z 14
si testul de sarcina ? buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alinuta,sora mea a pus pe ea cu sarcina 28 kg,dar le-a dat jos asa cam pe cand fetita avea 2 ani,mai are vreo 3kg in plus fata de cum era;toate femeile ce le stiu eu,s-au ingrasat mult cu sarcina,dar le-au si dat jos cam pe cand copilul avea cam 2 ani. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iara ma ia cu nostalgie ...asa de mult ma bucur ca va-m gasit imi umpleti,, casa,, cu sperante si cu putere de lupta ....va ador
citisem pe forum la insemanare ,la magnifice ,la stimularea cu closty ...numai cuvinte si urari frumoase .....VA ADOR
[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...