Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

faze comico-tragice din "tinereti"!sa radem:)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Intamplarea asta e de cand eram eu copil!copil...eram adolescenta de acum si fluturau hormonii in mine ca tot auzeam prin clasa"ce bine e cand pupi un baiat"...eu afona la capitolul asta!umbla un baiat de ceva timp dupa mine..el isi arata iubirea ciufulindu-ma toate pauzele ,nu mai zic de fugarelile pana la baie(inapoi)!mi-a dat intalnie,vai ce entuziasmata eram..ziceai ca am castigat la loto(ce stiam eu!)ma invitase la o cofetarie..in fata cofetariei era un fast food...oamenii stateau afara pe banci si mancau...le-am cam stricat eu pofta apoi! Ma aranjez ca sa fiu mumoasa si plec!cofetaria era construita in stil modern(sticla de la usa pana la geamuri!)ajung acolo si cand sa intru CULMEA usa nu s-a mai deschis si am intrat direct cu capul in geam fara nici o ezitare!m-am lipit instant de usa aceea..numai bine ce m-am intors ca sa vad oamenii de peste strada care mai de care se prapadeau de boacana mea!si tot auzeam"tanara..tanara"!si parca nu ar fi fost de ajuns baiatul era prin preajma si a vazut spectacolul!am mers zbughind-o pana acasaa!m-am ales cu un cucui sanatos si papusi:))[q] mama de prichindik poznasha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...