Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (35)


Recommended Posts

Am aparut si eu in ceas de seara (noapte), iar n-am avut net vreo 4 ore, bine ca s-a rezolvat in final. Am fost cu fetitza la sat, la colegi, frumos, mancare multa si prajituri la greu, eu n-am prea mancat ca deh...vine Pastele si vreau sa incap in rochia noua cumparata...[:D] Diana n-a vrut sa guste nimic, a dormit si la dus si la intors, acolo era foarte frig, plus ca batea vantul tare, ca si la Timisoara, de fapt. Anamaria, sunt ieftine biletele de avion, se fac reduceri de Paste sau de ce? Cred ca abia astepti sa-ti strangi papusica in brate, am vazut si cadourile si te-am vazut si pe tine [olala], ai slabit mult. Si parul e foarte frumos si lung. [pk] Sa nu uiti sa ne faceti o vizita, ma supar tare daca nu vii la noi. [q] Denisa, fain de voi ca aveti cabana aia, cand va apuca cheful, hop in masina si la drum. La noi e mai greu..gandeste-te unde mergi, fa rezervare..mda. Cine stie ce l-a apucat pe Alex de n-a avut chef de somn, sunt zile in care si Diana se trezeste noaptea si nu poate adormi, drept e ca sunt foarte rare, altfel as fi zombie. Si Diana sta mult afara, foarte bine, ca toata iarna a fost claustrata in casa, maxim 2 ore rezista prin frig. Ati facut planuri unde merg copiii in Romania? Frumos. Nu te necaji ca nu esti langa Alex la ziua lui, se mai intampla, no. [pup] Mira, ati ajuns cu bine, asta conteaza. Nu te grabi, pui poze cand poti. Stiu cum e la tine, lucru mult si trei copii, sanatosi sa fiti, ca restul se rezolva. Ursu, ce drac iti parolasi contul? Nu pot sa vad pozele, trimite-mi parola pe PM, please. Moni, pe Diana o apuca la plictiseala dorul de puzzle, dar de cand ati plecat tot face la ele. Azi, cum a venit femeia sa faca ordine, a trebuit sa le strang, asa ca dupa ce ne-am intors din vizita, le-a facut la loc. cel de 35, 100, iar ultimul de 160, eu. Ca nu stie, e prea greu. Ce mi-a venit sa rad azi, eram in masina si in fata mea un mutalau care mergea ca melcul, zic eu printre dinti: fir-ar! si il depasesc, la care Diana din spate: mami, ai mers mai repede ca dobitocul ala? [bang] Normal ca i-am explicat ca nu-i frumos, trebuie sa ma controlez la volan, ca aude si reproduce tot. Calm, calm, calm....dar cateodata chiar nu ma pot abtine, si papa de la Vatican sa fie in masina mea, tot injur. Ma uit maine la poze, cine si ce a mai pus, ca azi le-am "frunzarit" in graba. Mi-e somn, noapte buna![pup] Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MIRA deci din nou acasa ... si eu de maine incep iar,noroc ca doar trei zile la birou pe urma iar patru zile libere [olala] Asteptam pozele cand iti revine cheful.Chiar ieri imi zicea si prietena-mea ca abia asteapta sa smotoceasca pe bebe mic,ale ei sunt maricele bine deja ... URSULINA arati super bine dupa cura asta ,da-i inainte tot asa! Interesante cuburile alea,fa-le o poza si afara din cutie sa le vad mai bine.Am vazut si ce bloc turn din cuburi a facut Raisa,se pare ca e o fire logica - ca e foarte simetric construit!!! Ale Dianei mele sunt mai artistice asa ... [:D] Arata bestial Raisa cu rolele si echipamentul ala! Sper sa gasesc si eu casca din aia in Carrefour,ca daca gasesc,asta va fi restul cadoului de Paste.Casca si niste adidasi ... De Raisa ce sa mai zic tot frumoasa de pica si are un paaar [olala],si freza dar mai ales culoarea e deosebita! Diana mea a adormit cu papusa bebe langa ea [:D] I-am citit ce mi-a adus,adica Frumoasa din padurea adormita si Mica sirena.Cu asta ultima am avut ceva problemutza, revin si va dau detalii [:D] imediat. Apropo de povesti,URSULINA tu ii citesti povesti Raisei? Ii plac?
MONI [gravi] [baietel] 22s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci ii termin de citit Mica sirena . Diana mea era gata miorlaita de dinainte - de oboseala.Si vede un calutz de mare,ca ea vrea din ala.I-am explicat ca din ala exista doar la mare si nu in apa de la mal ci departe,unde nu putem noi inota.Bine,scap de calutz ,incepe sa miorlaie efectiv [q][q][bang] ca ea vrea COADA DIN AIA DE SIRENA!!! Si nu doar atat,ci SA NE PUNEM AMANDOUA (MA SI VAD [:D][alcool]) COZI DE SIRENA SI SA INOTAM IN APA.Na da-i si explica-i nene ca nu se poate asa ceva,ca daca avem coada de peste,dupa aia nu mai putem umbla pe uscat ... CICA SA LE DAM JOS !!! Pai ea credea ca sirenele alea au cozile trase peste picioare,bine-mersi??? [alcool] [:D] Si da-i iar cu explicatii ... Ce mai ,abia s-a calmat,ca ma si vedeam deja cautand prin Selgros,Carrefour,Real sau Metro ... COZI DE SIRENE [cusca]
MONI [gravi] [baietel] 22s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ursulina-faine pozele si e mortala cum ti-am spus cu rolele si in parc iar tu esti super cu regimul-mai vreau sa vad poze pesteo luna cu inca 10kg date jos.[pup] Moni- noi mai citim povesti,mai nou vrea sa ii citim si in engleza unoeri dar nu prea ii eise faza[:D] Mira-drum bun si sa va odihniti,mai vreau si eu poze. Deea-nu ne auzi?[pup] Fug la strumfi sa ii iau ca planui sa las baietii acasa si noi fetlee sa mergem sa ii caut cev adidasi Emmei. O noapte buna! Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA chiar ca faine planuri ai la vara pentru strumfi! Un plan de plimbare prin vestul tarii nu ai cumva? Ce m-as mai bucura! INGRID ce ma distrai cu DOBITOCUL ALA [:D] Mai ia mai las-o tu pe AnaMaria ca n-are timp de mers la voi [zz],trebuie sa vina pe la noi [:-@][:D] Ar fi fain sa punem de-o intalnire la gramada ... o gratareala ceva [pofta] Dar e atat de scurt timpul,doar o saptamana sta [q]
MONI [gravi] [baietel] 22s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA pricepui,asa si noi cu sarcinile impartite: eu cu cititul povestilor,asistenta la construit,facut puzzle si alte jocuri si jucarii,iar taica-su si bunicii cu ... iesitul pe-afara prin locurile de joaca,sau cu bicicleta.Taica-su mai are o contributie uriasa [:-@],ii pune filme pe DVD [:D]
MONI [gravi] [baietel] 22s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA ma uitam la jocul ala de construit,din ce material e? Nu cumva e un plastic ceva mai moale? Parca exista ceva asemanator cand eram mica.De unde si cu cat l-ai luat?
MONI [gravi] [baietel] 22s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci plastic este, dar nu moale si fiecare fereastra se deschide, pe ferestre sunt litere. De cumparat, 2 seturi am luat din piata si 2 seturi din Castani daca nu gasesti iti cumpar eu si iti trimit. Pret, sunt super ieftine sambata le-am luat cu 5 lei, acum depinde de adaosul fiecaruia dar nu au voie mai mult de 8 lei setul. Set = o punguta care are in ea o casa in 2D dubla. Maine le pozez si le montez la poze. Andreea cu puiutul Raisa ... [url="http://www.dropshots.com/Ursoaica#date"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...