Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (35)


Recommended Posts

Hello eu sunt la cafea la ora asta ca am dormit pana tarziu.Din fericire a plouat doar azinoapte si acum e soare.Deci poate iesi Diana la plimbare ca macar asa mai mananca ceva.Aseara la mami a mancat o farfurioara de ciorbita,asta dupa ce a balotat in parc aproape toata porcaria aia de vata pe bat . Ar fi mancat-o pe toata dar a mancat si maica-mea de musai numai sa se termine odata,ca nu ne lasa sa o aruncam la gunoi [bang] Si la matusa-mea a mancat o felie intreaga de tort cu frisca si nuci,dar ala chiar a fost super-super bun [pofta],deloc gretos. Acum a plecat Diana cu taica-meu pe jos pana in cartierul vecin de case ca sa duca mancare la matusa-mea,cea imobilizata la pat,asa macar mai face miscare fata si ii vine si pofta de mancare.Abia s-a dus,ca voia numai cu maica-mea.Pana la urma a convins-o tati zicandu-i ca se vor intoarce ... cu avionul [:D] Are si el niste idei ... il vad eu cum se descurca la intoarcere [:-@] Dupa-amiaza vor sa mearga iar pana la manastirea aia de langa Arad si acolo e verdeata multa. Apropo INGRID pozele de care intrebai in drop sunt facute pe strand.Zici ca Diana e la Lipova? Macar doarme pe masina ... BRANDUSA si eu am vizionat pozele voastre,am uitat sa-ti zic.Tare dulci sunt amandoi si seamana bine pe tine ... dar si pe sot.Zi la sot sa puna mai des poze daca tu nu apuci! Eu ma uit cu jale primprejur si asa n-am chef sa ma apuc de acte [bang].Mi-au ramas tare multe de facut. Si maine iar trebuie sa merg la birou . Pe Diana nu stiu daca o trimit de maine la gradi,vedem noi,eventual daca ploua, ca atunci se plictiseste in casa,sau daca insista ea ...
MONI [gravi] [baietel] 23s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, Moni- o sa pun diseara inca o tura de poze, din pacate cand am iesit ieri in parc, am uitat aparatul si acolo merita sa filmez cum s-au jucat copii mei, cum s-au alergat, si au inaltat cu tai zmeu facut de Dragos-si cum fiecare era ba pe bici, ba in caleasca-dar sa treaca ploile de azi si de maine si iesim din nou si o sa ii pozez.Am vazut poze faine de ale voastre si cadouri multe si faine. Anda- ma bucur ca ai scris, tin pumnii sa reusest in tot ce ti-ai propus si astep si eu poze,please[pup] Ingrid-mersi de complimente,iepurasul cu pricina e primit de E demult, dar cum ea are cel putin vreo 35 de plusuri in camera ei, si se joaca doar cu 6-7, plus inca vreo 10 pe jos in lada de jucarii, am inceput sa ii dau si lui Alex in camera lui plusuri cu animale ,mai ales ca uneori sunt moi si sunt bune si ca protectii:)-si in poza cu pricina, pt ca A nu se mai trezea dupa somnul de prinz, am pus-o pe ea sa il pupe ca sa fie trezirea mai usoara si mai haioasa[:D]-de obicei e invers, A merge la E, ca el doarme mai putin ca ea[bang] AnaM-cum ziceam ,cadouri faine a primti si Clara si bici e faina, cam asa o sa ii iau si eu E, deocamdata a primit bici si cuter de la fetele nasilor- pt 1,5 luni cat mai are pina merge la bunici. Brindusa-ce fain ca baga 2 somnuri Razvi, Alex doar unul are la prinz intre 2,5-3h si pe noapte 10h din pacate[bang] Daniela- ce de cadouri ati luat si voi, imi pare rau de ghinionul cu Thomas.[pup] Merg la munci ca am o groaza, o saptamina buna sa aveti[pup] Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA tu esti la birou? Mda ca doar e luni ... Si eu cu actele,abia ma tarai cu ele ,ca mi se inchid ochii efectiv de somn,presiunea atmosferica e de vina. Mi-am mai luat o cafea,poate imi revin.Deja ma gandesc cum sa fac sa dau gata ce am de lucru la birou in doar trei zile,ca sa pot iar vineri sa raman acasa [8D]. Diana iar n-a prea vrut sa manance [bang],desi si la intoarcere au venit tot pe jos.Ce poate avea? Ca daca ar avea rosu in gat ar zice ca o doare,sau ar avea si alte simptome,dar ea e in mare forma.Cred ca de maine ii cumpar iar si ii dau niste Cavit.Tare ciudata e,ca saptamanile trecute a mancat foarte bine,iar acum de vreo saptamana abia baga ceva in gura,adica baga dar predominant lapte si alte lichide.
MONI [gravi] [baietel] 23s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca nici eu nu mai am asa o pofta de mancare precum in iarna.Se si vede ca si la kg stationez deocamdata.Am tot 59 , deci + 7 kg.Cu toate astea deja cam trebuie sa renunt la blugii transformati,adica daca stau in picioare sunt ok,dar daca stau pe scaun ... ma strang [:(]
MONI [gravi] [baietel] 23s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost harnica si am facut si subiect nou pe maine,ca cine stie cum apuc sa intru. Vad ca acum seara ati avut chef de scris doar prin dropuri ... DANIELA pai daca nu cauti [:D] ... sunt poze si cu burtica,printre pozele facute la Timisoara. Cum am prevazut, Diana zice ca ea vrea sa mearga maine la gradinita,chiar daca i-am zis ca s-ar putea sa fie mai putini copii acum dupa vacanta.Cica DE CE? Pai eu stiu ??? Asa a fost si dupa vacanta de iarna.Acum mai vedem noi cum se trezeste dimineata,oricum bagajul ii e pregatit in caz ca vrea neaparat sa mearga.Dar in ultimele doua zile a dormit pana la 9 ... asta la mami,ca acasa tot la 7 a fost sus [bang] Sa nu ma lase pe mine sa dorm [mariaj] Ca tot ati discutat de dormit sau nu la amiaza,Diana inca doarme zilnic intre o ora sau chiar trei si jumatate,dupa caz.Dar de obicei cam doua ore e regula.Dar se si culca in jur de ora 22,30-23 seara.Si se trezeste la 8 cand merge la gradinita.
MONI [gravi] [baietel] 23s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

INGRID sper ca te-ai relaxat azi singurica macar o parte din zi.Maine mergi deci la birou,asa ca ne intalnim la o cafea virtuala sper [pk] Hai sa bag si linkul cu subiectul nou: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136340 Si-am plecat la somnic.Noapte buna!
MONI [gravi] [baietel] 23s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...