Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii din 2002 *58* Dormi in pace, ingeras Emma !


Recommended Posts

Laura, ai vazut ca am scris aproape odata![:I] Si am postat si cearceaful cu postul! Au fost mai multe, dar astea mi-au venit in minte! [pup] ______________________________________________________________________________ Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] "O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..." "Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..." "Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui katty
Laura, ai vazut ca am scris aproape odata![:I]Si am postat si cearceaful cu postul! Au fost mai multe, dar astea mi-au venit in minte![pup]______________________________________________________________________________Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)varsta lui Andrei[bicla]"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare...""Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp...""Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">
align="right" id="quote2">Katty[pup][flo]laura, [bonjovi]andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]alexiaid="red">(14.09.2008)AlexiaAndrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragi mamici! [pup] [flo]Nu am intrat de mult pe forum, din cauza lipsei de timp...si ce gasesc aici...tristete [q] si durere [q]...nu pot sa cred...[q][q][q]id="navy">Aida, sincere condoleante si Dumnezeu sa o aiba in grija lui pe Pisicuta Emma!Odihneste-te in pace, ingeras!Sinzi_ana, imi pare foarte rau pt. ce s-a intamplat...te imbratisez [grup]...multa putere iti doresc [pup]id="black">Of...sunt asa de ravasita [q]...Eu maine si luni voi fi libera...asa ca am intrat sa va zic de azi: [tube]http://www.youtube.com/watch?v=DT9bJ5bYvko&feature=related[/tube]

[flo] [pup] Paste fericit, alaturi de cei dragi! [pup] [flo]Fie ca Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului, sa va aduca tuturor pace, bucurie si lumina in suflete. Fie ca Ingerii sa vegheze asupra voastra, zilele sa va fie luminate si toate visele sa vi se realizeze![paste] PASTE FERICIT ! [paste][pup] [grup]id="size3">
id="purple">id="Comic Sans MS">
Franciscaid="red"> , mami deid="red"> [bonjovi] Vlady (27.10.2002) id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], dragi mamici !

Vin cu vesti bune ! [:D] Azi, Cristina a avut numai glicemii bune. Doamne ajuta, sa o tina ! [ruga]

De acum o paresc aici, sa-si revina mai repede. [;)]

Nicoleta, refacere rapida si usoara, bolnaviorilor din familia ta ! [pup]

Francisca, multumim frumos ! [asia] Asemenea si tie ! [floare3]

Alerg acasa, sa o pregatesc pe Kiki, ca merge cu tati dupa miel, direct la sursa. [8D]

O zi faina in continuare !

Va imbratisez [grup] si va [pup], mamicile mele dragi ! [flo] id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13. [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">

Emma INVINGEid="size4"> cancerul!id="size1">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nina-numai de glicemii bune sa auzim!

Mielul l-a vazut viu?? Intreb, pt ca eu incerc sa-l tin departe pe Andrei de tragedii d-astea[:D], ca e de o sensibilitate...ufff!!

 

Lucia-pur si simplu tai felii vinetele sau rosiile, pun sare si le pun pe gratar.Cand sunt gata, eu pun putin ulei de masline sau usturoi.

 

Francisca[pup]

 

Nico-cum sunteti?

 

Sanzi-intra sa ne dai o imbratisare de Pasti...te mai iei cu vorba cu noi...

 

Andrei a dormit la ai mei.Toata ziua s-a pregatit, s-a tot impachetat, si-a pus o groaza de dvd-uri.Si-a pus si cele de la magic english, ca sa-l invete pe taica-meu engleza[:D]

Azi vom vopsi ouale. De fapt ii las lui Andrei sarcina asta, ca abia asteapta.

 

Mai intru sa va imbratisez.

 

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, mamici!

 

Francisca, multumim de urari, sa aveti si voi un Paste linistit si fericit!

 

Nina, ma bucur ca glicemia Cristinei a revenit la normal, cine stie, poate a simtit starea ta legata de ce s-a intamplat cu Emma si atunci s-a manifestat asa! S-o tina tot asa!

 

Cristina22, si noi am vopsit aseara ouale, dar fiindca au iesit culorile cam palide nu le-am mai pictat cu argintiu, cum voiau Andrei si tati (ei tb sa le picteze)... asa ca iti inchipui ce dezamagire pe Andrei, el oricum m-a ajutat la cozonaci, sa mestece aia, sa aduca tavile, sa frece galbenusurile, ce bine s-a simtit ca m-a ajutat! Cred ca ar fi vrut sa faca totul, daca il lasam!

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[paste]Paste Fericit!id="green">[paste] Iepurasul[iepu] sa vina la copilasi cu tot ce-si doresc ei!

S-auzim numai de bine, sa nu mai avem motive de tristete ci doar de bucurie!

 

 

ps. Cristina22, si Robert incearca sa-i invete pe bunici germana la telefon[:D].

 

Nicoleta, refacere usoara!

 

Nina, o fi fost de la hormonii de crestere, dar bine c-a trecut! Multa sanatate lui Kiki!

 

Sinzi, ne e dor de tine[pup]!

 

Drum bun fetelor care petrec Sarbatorile in alta parte[flo]!

 

Va imbratisez cu drag pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], dragi mamici !

Vin cu vesti nu prea bune. A fost o saptamana grea pt. unii dintre noi.

Pe Cristina, ieri seara, a muscat-o de fetisoara(pometul drept) un caine de talie mijlocie, de la curtea unor rude de ale unui frate de-al sotului, la care era cu tati. Se jucau impreuna, iar deodata cainele a prins-o de obraz si nu i-a dat drumul, numai dupa ce a fost plesnit peste bot.

De la urgenta, dupa un tetanos, am fost trimisi la spitalul de boli infectioase, unde timp de 5 ore i s-a administrat un ser antirabic, in 10 doze(in antebrat), din jumatate in jumatate de ora. Dimineata i s-a luat sange pt. analize si urina( i s-a descoperit o infectie urinara) iar la ora 14 a mai fost intepata o data cu o doza de vaccina antirabic, pe care mai trebuie sa-l repetam de 4 ori in decurs de 28 de zile.

Ultima doza este pe 15 mai, cand noi ar trebui sa fim la Buzias.

Daca ne vor ajuta sa-l administram la Timisoara la boli infectioase, e ok, daca nu, [:(] va trebui sa ne amanam plecarea la Buzias, in seria imediat urmatoare.

Muscatura de caine nu e adanca, doar un colt a prins mai tare, in rest, se vad niste dare, ca niste julituri. In schimb e umflata sub ochi si e rozalie-vinetie. Glicemiile sunt ok, nu au luat-o razna, defel. Credeam ca la asa sperietura, va urca si glicemia rapid.

Iar Cristina, o curajoasa ca deobicei. Ne-am strans de maini, am strans din dinti(eu) si din ochi(ea) si am trecut si peste asta, pana la urma. [:)]

Sper ca pana marti, sa se retraga umflatura de sub ochi si sa nu fie prea colorata zona, sa poata merge la scoala, caci altfel nu vrea la scoala, mandra mica.

Va doresc o sarbatoare de Paste, plina de lumina, liniste si iubire, alaturi de cei dragi ! [paste]

Si un [iepu] foarte darnic. [:)]

 

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...