Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii din 2002 *58* Dormi in pace, ingeras Emma !


Recommended Posts

Buna dimineata si o [cafea]

 

Eu sunt praf ,n-am voce deloc..asa ca bine ca va pot scrie[:-@]

 

Macrina[s] puiului.

 

Sanzi super pozele..cat despre partea cu sarcina,sper sa se rezolve cat mai repede si sa te vezi in brate cu fetitza mult dorita[pup]...dintii se pare ca cu cat ies mai devreme ,cad mai tarziu..uite Andy a avut primul dinte la 9 luni si deja are schimbati 4.

 

Nico ce bine arata orasul,eu n-am apucat inca sa ma uit in stanga si-n dreapta[:)]..MAtei e un frumos ,frumos ..nu ma mai satur sa-l privesc.

 

Cris pai ni s-au schimbat planurile si am mers duminica...daca ai sti tu ca ne despartea doar un gard..casa lu soacra-mea e chiar cea de langa pensiune[:)]..l-am vazut pe Andrei de n ori dandu-se cu bitza,apoi pe afara,pe voi..ca ne-am tot plimbat si noi,da mi-a fost[:I]sa va deranjez..las'altadata[pup]..ma bucur ca v-ati simtit super,chiar a fost o vreme minunata.

 

Katty,Nina[pup]

 

 

laura, [bonjovi]andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata mamici!

Noi inca suntem in miniconcediu! Plecam mai dupa-amiaza de aici! De maine iar la munca!

Nicoleta, minunate poze, mi-a placut Brasovul plin de flori, de puii tai nu mai zic, are Matei niste ochi, dragul de el...cum s-a nimerit sa fie unul cu ochi caprui si celalalt cu ochi albastrii![olala]

 

Cristina22 si Laura, auzi, ce sansa ati ratat...sa va intalniti! Timiditatea [:I]bat-o vina!

 

Sinzi, am remarcat si eu ca a crescut Blaze! Cat despre visul tau, acum daca ti s-a insurubat ideea in cap, iti doresc ca data viitoare sa fie cu succes total...

Suna bine tortul de amandina, uite in linkul asta cum au fost feliile la torturile facute de sorela (tortul a fost de lamaie, super bun si racoros)!

 

Poze noi

 

 

______________________________________________________________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Sinzi, lui Stefan a trebuit sa ii "extragem" dintii la dentist, ca ii crescusera ceilalti in soate si astia de lapte abia daca se micau... Dar a fost extrem de curajos, si Zana a fost si ea generoasa, zic eu. Si lui i-au iesit dintii la 5 luni. Deci nu exista reguli de cadere/aparitie a celor noi, cred eu...

 

Laura, eu in locul tau as fi indraznit, macar in ultima zi [pup].

 

La noi e soare si frumos, sper sa tina tot asa pana sambata cand piciul meu implineste 1 anisor!!! Atunci ii luam si motul! Stefan reincepe inotul azi, a zis ca va avea mai mult curaj cu scufundarile, doar il va mima pe rechinul-tigru! Are de ceva timp o faza cu animalele marine (deh, enciclopediile Disney sunt de vina)!

 

Va pup si va doresc o zi super!

 

Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Si lui Robert tot la dentist ii scot dintisorii, maine mergem pentru al 2-lea, dar nu-i creste deja altul in spate, primul a aparut la vreo 2 zile dupa extractie. Pe mine nu ma lasa sa incerc sa i-l scot si nici el nu incearca, asa ca preferam sa faca d-na dr. treaba ca sa poata veni si Zana.

 

In sfarsit am reusit sa gasim un apartament si, de la 1 iulie, NE MUTAM [bum]! Nu-i usor lucru, sunt atatea de facut, dar merita.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mamici!

 

Am revenit si noi aseara din plimbari, l-am dus pe Andrei la mama sa stea in urmatoarele zile, sa se mai bucure un pic de vacanta!

 

Va pun si cateva poze de ieri, nu mai stiu unde am ramas, asa ca pun tot folderul de poze! Sa vedeti ce-am facut ieri in loc sa fim la munca!

 

Cristina_C, felicitari pentru casa!! Ce bine ca ati gasit! Sper sa locuiti in ea cat mai mult si sa fiti fericiti acolo!

Succes la dentist, trebuie sa vina si zana Maseluta, nu? Bine ca e Robert curajos!

 

Nicoleta, m-am uitat pe accuweather si scrie ca ploua la Brasov sambata! Sper sa aveti bafta si sa se schimbe prognoza pana atunci!

 

______________________________________________________________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, Nicoleta, mai dau rateuri, dar in majoritatea cazurilor (80-90%) la noi, la Bucuresti, se nimereste! Eu oricum, sper sa greseasca si sa aveti vreme superba sambata!

 

______________________________________________________________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, mamici minunate ! [hia]

Numai acum apuc sa intru pe DC, desi, sunt de ieri pe baricade.

Cristinuca e bine, multumesc ! [asia] Umflatura s-a retras, coloratura se mai retrage si ea. Deja o mananca, rana, semn ca se micsoreaza, se duce coaja. Foarte frumos se vindeca, nu va ramane nici un semn. Nu a fost prea adanc, nu i-a sfasiat carnea, doar pielea i-a julit-o.

Dar tot ii plac, cainii. [;)] Nu e suparata pe Bobita(cainele vinovat), stie ca nu a vrut sa-i faca rau, ca nu a marait, doar s-a jucat cu ea.

Vineri scapam si de cea de-a 3-a doza de vaccin antirabic, care nu e dureros. Nu se mai face in burta, cum am aflat ca se facea candva. Se face in brat, unde se fac majoritatea vaccinurilor.

Am vorbit la centrul de la Buzias, si ne vor duce ei la Timisoara, in ziua ultimului vaccin.

Am reusit sa pun si eu, pozele, aseara pe net. Am ceva mai multe, de cand a fost fratele meu sa-si ia ramas bun de la noi si de la Paste.

Le puteti viziona aici. [:)]

Sper ca mai tarziu, de acasa, sa apuc si eu sa vizionez pozele voastre !

La noi e senin, senin ! [:D] Eu urmaresc vremea pe "weather underground" si se potriveste, deobicei. [pk]

O zi cat mai faina, in continuare !

 

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...