Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii din 2002 *58* Dormi in pace, ingeras Emma !


Recommended Posts

 

Neata,Nicoleta, La multi ani pentru Matei![s] sa fie sanatos, sa creasca mare, sa va aduca multe bucurii!id="blue">Noi suntem bine, ieri am fost la munca pana la 2, apoi am venit acasa unde am facut de papa, d.a. am iesit intr-un mall de unde i-am luat diverse lui Andrei, ne-am intors pe la 8 acasa, numai bine sa prindem cutremurul in direct.[bang]Eu m-am speriat ingrozitor, mai ales ca intr-un fel eram obsedata ca va fi, sotul a fost mai calm, dupa ce s-a linistit am iesit afara unde am stat cu vecinele din curte la taclale, apoi am stat in masina, unde am stat pe telefoane, si fix si mobil, am chemat-o pe mama la noi, ne-am dus s-o luam de la Casin...dupa care am ajuns in fine acasa unde am stat si comentat cele intamplate!!! Super sambata![biz]Am citit si la voi ca s-a simtit mai mult sau mai putin!Nicole, ma bucur ca ai intrat si aud ca sunteti bine!______________________________________________________________________________Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)varsta lui Andrei[bicla]"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare...""Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp...""Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Katty, pai de ce sa te sperii chiar asa? Doar nu e primul cutremur...

 

Stefan e la o aniversare, tati e cu el, Matei doarme, as dormi si eu dar nu prea reusesc...

 

Ieri m-a sunat o prietena sa imi ureze toate cele bune pentru Matei si la sfarsit mi-a spus ca a facut un test si sunt II. M-am blocat, ea are o fetita de aproape 2 ani si vroia o pauza... Dar m-am bucurat, e asa frumos sa auzi de oameni care vor avea bebelusi!! Incepe sa mi se faca dor de Matei micut... ca deja e baietel... Lumea zice sa incerc si bb3, dar eu... nici chiar asa!! [alcool]

 

Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta, m-am speriat, fiindca de ceva vreme, mai ales in ultima perioada cat a stat Andrei la mama la et. 9, se tot zicea ca va veni un cutremur si tot urmaream mai multe site-uri ale unor institute de seismologie (deci clar aveam o obsesie)...si oricum, s-a simtit tare de tot, mai ales dupa prima unda, cand m-am speriat dar nu foarte tare, cand a venit a doua zguduiala, m-am panicat de tot, mai ales ca l-am simtit si pe Andrei ff speriat!

 

______________________________________________________________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Mateiid="purple">[s]

 

Nico ce trece timpul,deja are un an..sa creasca mare si sanatos[flo]

 

Katty imi pare rau ca te-ai speriat,la noi nu s-a simtit nimic..sper sa ai o duminica mai frumoasa si mai linistita[pup]

 

Cris cum v-ati distrat la Gheorghe??[pup]

 

Lucia cat mi-a placut momentul cand am inceput shopping-ul ptr bbelina,asa ii ziceam[:D],imediat vine momentul..cat mai ai?[pup]

 

Gabbriela[flo]

 

Nina suntem mai bine,cu expectoratia e mai greu,ca nu stie saracutza[:)]Voi?

 

CristinaC spor la treaba[flo]

 

laura, [bonjovi]andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty, intr-adevar sora ta e o adevarata gospodina…ma inclin in fata talentului ei culinar, i-a reusit o masa splendida !!!! [cool]

 

Nicoleta, foarte frumos arata Brasovul. La Multi Ani Matei. [flo]

 

Nina, doamne prin ce experiente ati trecut si voi. Ma bucur ca totul s-a terminat cu bine. Ce grijulie e Cristina cu Eszter.

 

Cristina22, ce mamica tanara pari.

Lucia, dar in Australia nu se ofera pachet de beneficii de la serviciu ? La noi cel putin, plombele, cleaning-ul, root canal samd sint acoperite macar. Poate uneori trebuie sa platim vreo mica diferenta, dar totusi nu asa semnificativa. Intreb si eu caci nu stiu cum e sistemul in Australia...

 

CristinaC, mutare usoara sa aveti. [flo]

 

Avem si noi poze recente. Ieri aici au fost 27 grade iar maine se anunta 26. [:)]

 

Cristina

 

 

Mlle Yasmineid="purple"> et le bébé [baietel] Chris Anthonyid="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, mai am aproape 2 luni, adica termenul e 15-16 iunie. Imi place si mie sa colind prin magazine, am vazut o gramada de lucruri interesante. Am cumparat cate ceva dar nu prea multe, pentru ca avem multe lucruri promise de la prieteni si rude.

 

Khristin, nu stiu daca exista pachete de beneficii de la serviciu, nu am auzit pana acum, insa exista varianta cu Dental Community Services unde am fost cu Liviu de cateva ori, trimis de la scoala, si unde platesti foarte putin. Se pot face controale de rutina, radiografii, plombe si chiar extractii usoare la preturi foarte mici. Dar la noi marea problema este ca Liviu se sperie si nu coopereaza si am ajuns la concluzia ca nimeni nu ii va extrage dintele doar cu o anestezie locala, daca el e speriat si plange. Cu toate povestile, promisiunile si incercarile noastre pe la diversi alti dentisti, nu am reusit sa il convingem ca e bine sa coopereze, pur si simplu nu poate, e normal sa se sperie .Si de aici necesitatea aplicarii anesteziei generale care transforma toata povestea asta intr-o luuuuuuuuuuunga asteptare si un pretz mult mai mare pentru interventie.

 


my deviantArt Gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mamici!

Khristin, multumesc [asia]!

Ai pus niste poze fff. frumoase, ai doi iepurasi tare dragalasi! Seamana din ce in ce mai bine intre ei! Si amandoi cred ca cu tine!

 

Laura, merci, ce bine de voi ca stati intr-o zona neafectata de zgaltaieli!

 

Nicoleta, interesant ce a ales Matei la mot, am vazut si pozele ...[pup] ochiosul mitittel!! Mi-a luat ochii tortul, ce frumos!

 

Cristina_C, Lucia, Nicoleta, celelalte mamici, [pup]!

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!!

 

Khristin-esti draguta! Da' nu-s tanara deloc.Am 32.Off, ce trece timpul!!

Voi sunteti niste frumosi, iar bebe e mare.Poti sa schimbi semnatura, pt ca "le bebe" e deja baietzoi[pup]!

 

Laura-ati fost la medic?

De sf Gheorghe am fost la casa la cineva, mai exact in Livada.Aer curat, iarba verde, mancare multa[pofta] si joaca de copiii!

 

Katty-s-a intors Andrei acasa? Sau e tot la buni?

 

Abia am iesit din sedinta si ma incearca o durere de cap, crunta.Asta cred ca nu trece cu nimic[bang]

 

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...