Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii din 2002 *58* Dormi in pace, ingeras Emma !


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cristina22
'neatza!!Katty-s-a intors Andrei acasa? Sau e tot la buni?
align="right" id="quote2">De vineri l-am luat pe Andrei acasa, in weekend a stat cu noi! De azi, vacanta pa, e la gradinita!Nicoleta, sper si eu sa faca varicela puiutii tai! Andrei a scapat, a facut anul trecut sau acum doi ani, nici nu mai tin minte!______________________________________________________________________________Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)varsta lui Andrei[bicla]"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare...""Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp...""Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele, Ema a facut varicela in toamna...sau asa cred...medicul a zis ca are cea mai usoara forma pt ca a avut numai pe spate cateva blande care au trecut intr-o saptamana...

de la gradinita nu a luat nimik, insa acum 1 luna a "furat" niste viermisori...cu tratament a trecut, sper sa nu mai reapara[bang]

 

in rest..gata vacanta , ema merge la centru si la gradinita[flo]

 

http://florina-emilia.blogspot.com

ajutati la terapia pt Ema

Mari, mami de Ema

http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/

bijuteriile printesei Ema

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca v-am mai spus - Robert a facut varicela la 1 an si 3 luni... luata de la mine (28 de ani pe vremea aceea). Clar c-a fost mult mai bine la el decat la mine si nici n-a mai fost nevoie de vaccin. N-am avut probleme cu el, ca n-a prea constientizat ce i se intampla si nu s-a scarpinat si l-am si dat cu o solutie mentolata impotriva mancarimii. Sotul a facut in liceu o forma destul de urata.

 

Va pup pe toate!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit si noi cu poze de la botez:

http://family.webshots.com/photo/2586614730087737923kQlgwQ

 

Finul a fost extraordinar de senin...nu a plans absolut deloc (nici cand a fost scufundat in cazan)...Si am petrecut cam 3 zile[:I]

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] varsta Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana, bravo [flo] ai fost o nasica la mare inaltime. Sa va traiasca finutul ca e tare frumusel si sa va bucurati de el. Si noi vom fi nasi pt. a 5 a oara de cand sintem pe continentul asta prin toamna de data asta [olala]. Uitandu-ma la piscina ta si funul pe care-l aveati acolo parca mi-ai dat idei, desi in Canada nu stiu cat se merita investitia la iernile astea lungi [bang] Dar cu incalzirea asta globala, cine stie parca?! Azi de exemplu au fost 27 grade [8D]

 

Si a mea a facut varicela cand avea un an si nu apucasem inca sa o vaccinez. Asta micul n-a facut inca varciela, dar a facut roseola deja. Asa ca am mai taiat o boala de pe raboj cel putin. [:D]

Laura, sanatate multa Alexiei [flo]

 

Nina, faci tu capitol nou? [pup]

 

V-am pupat [pup]

 

Cristina

 

Mlle Yasmineid="purple"> et le bébé [baietel] Chris Anthonyid="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...