Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apelll!!![89]


Recommended Posts

Da, ma duc imediat la lucru, nu am mai apucat sa intru pe-aici zilele astea. Miine is Pastele colegului ("Pastele ma-tii", cum ni le numim reciproc unul altuia). Dupa amiaza cind vin de la lucru mergem la o birthday party aici in vecini. Cam atita...ma duc sa ma imbrac ca imediat tre sa ies pe usa. Va pup si va doresc un sfirsit de saptamina frumos! [pup] Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind. - Dr. Seuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata si de la noi. Agreez cu ce zice Adriana. [:D] A fost un shopingterapeutic [:D] tare bun. Mai greu i-a fost lui Vlad cu Alex acasa [:D]. No da s-o descurcat impecabil. [pup] Andrei are o saptamana de vacanta, asa ca la el a venit iepurasul mai iute, adica din America, ca acolo amu is pastele [:D] Sa se poata juca in vacanta cu cadourile primite. E super mega incantat de ele. [:D] Va pupez, mai vin. La multi ani! tuturor Floricilor, Florinilor si ce flori mai aveti in familie. [flo] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elvira, multa multa sananatate Cristinei. offf mi-am rupt si eu un dinte cand am fost mai mica, din pacate al meu a fost unul definitiv. Si asa e si acum. Fara smalt pe interior. Doctorii de atunci nu au vrut sa il imbrace, tocurile pe vremea aia erau grosolane, bine au facut. Nu s-a cariat inca, asa ca daca va fi cazul o sa il imbrac acum. A Cristinei fiind de lapte, nu va avea probleme, o sa ii creasca altul. Scumpa de ea.[pup] Giulia, multa sanatate colegului, doamne ca asa sunt barbatii ca niste copii. Atata se plang de numa. Ei nu sunt facuti sa suporte durerea, ca dovada ca ei nu nasc. [:D] Ce faceti azi? [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI !!! celor care sarbatoresc ziua numelui ! Noi azi lenevim. Pun o supica in oala , apoi cartofi cu pulpe si abia astept sa ma infrupt din tzatziki [:D]. Acum am degustat o parte din bunataturile cumparate si colegu cu fetele spun ca sunt OK toate. Fetele nu se mai opresc din mancatul dulciurilor . Mno ... fiecare cu ce-l doare [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain ca v-ati facut cumparaturile impreuna!... Ati gasit preturi mai bune pe-acolo, decit pe la voi? Eu am dormit de aseara de pe la 8 pina mai inainte, adica la 5,20 (imediat termin de mincat si plec la lucru). Am venit acasa ieri seara cu o burta plina de mincare, nu am mai mincat atita de nu stiu e cind, cred ca de la Craciun.Ma mir ca am dormit fara sa ma trezesc toata noaptea, asa satula. v-am pupat, ma duc sa ma pregatesc.(dupa amiaza iar sintem invitati la masa, la alte cunostinte, sper ca azi sa nu mai sar calul asa cu mincarea). [pup] Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind. - Dr. Seuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami , spor la munca si distractie placuta . In HU am gasit pe langa preturi mai mici si calitate si diversitate mai mare la multe produse. Mai ales acum cand au intrat pe teritoriul lor o multime de magazine din Germania, de ex. Muller, C&A, Takko, Kik unde gasesti lucruri deosebite. Care ati vopsot oua ? Va asteptam cu poze !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...