Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apelll!!![89]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui piticutz
Cred ca mi-or fost mie infundate urechile. Mi-am revenit acuma. Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind. - Dr. Seuss
[pup][flo] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain de voi ca va puteti aduna "pe viu" la un loc toate! Azi la noi o sa fie "ziua fara wc in casa".Ne-am apucat sa renovam baia si azi vine instalatorul sa dea wc-ul jos, probabil il inlocuieste, nu stiu inca sigur ce o sa fie pina nu se apuca. E un frig afara ca ma apuca admiratia pentru pasarile cintatoare; cum mai pot ele sa nu le dirdiie dintii cind cinta, saracutele!Sint cam 40-45 de grade F (nu stiu exact in celsius, dar probabil ca in jur de 10).Lalelele au inflorit, acuma se apuca lacrimioarele sa iasa.Incep si rododendronii sa isi deschida bobocii, pe rind, cei mai de la soare sint primii.Inca avem o gramada de viorele curajoase la intrarea din fatza. revin, ca au intrat ai mei online acuma. [pup] Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind. - Dr. Seuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nevoile femeii[:D] Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care din cand in cand sa faca curat, sa gateasca si sa repare ce se mai strica prin casa.... Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat caruia sa-i destainuie aspiratiile ei si care sa o asculte si sa o inteleaga.... Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o admire si care sa faca dragoste cu ea din placere... Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o scoata in lume si sa o trateze ca pe o printesa tot timpul, nu doar la ocaziile speciale... Este si mai important insa... ca cei patru barbati sa nu se cunoasca intre ei... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
nevoile femeii[:D] Este si mai important insa... ca cei patru barbati sa nu se cunoasca intre ei... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [pk][pk][pk] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camiiiiiiiiiiiiii, noi de cate ori am schimbat wc-ul de atatea ori m-o apucat diareea. Cred ca sufar cu capul.Pe bune. O data avui noroc ca lipsa buzii se produse ziua si mi-am deranjat vecinii (eram la bloc) Insa o data ne-o picat un dulapior ce era atarnat deasupra si o spart buda seara.... Deci nu vreau sa iti spui ce am patimit toata noaptea...[:-)))] Deci nu te vad bine azi [:D] Deci, ce mai ziceti??? [pup][pup][pup] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Camiiiiiiiiiiiiii, noi de cate ori am schimbat wc-ul de atatea ori m-o apucat diareea. Cred ca sufar cu capul.Pe bune. O data avui noroc ca lipsa buzii se produse ziua si mi-am deranjat vecinii (eram la bloc) Insa o data ne-o picat un dulapior ce era atarnat deasupra si o spart buda seara.... Deci nu vreau sa iti spui ce am patimit toata noaptea...[:-)))] Deci nu te vad bine azi [:D] Deci, ce mai ziceti??? [pup][pup][pup] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
[:-)))][:-)))][:-)))] io zic ca ma bucur ca nu ti-am fost vecina[:-)))] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Musai sa va zic oarice. Mergem amu seara pana in Unicarm. Iau ce iau, zice Vlad: unt nu iti trebuie? Ma duc si imi cad ochii pe Unt Ambasador de la President. Avea sigla President pe el. Scria mare Ambasador sub el era eticheta UNT si pretul 3,7 lei la 80 % grasime. Buei il miros sa vaz ce e in neregula cu el. Nika. Nici de bine nici de rau. Nu mirosea a nimic. Cetesc pe verso: ingrediente: ulei vegetal, unt, coloranti, arome, lapte praf, alea, alea....[bang][bang][bang] Ce mama dracului de unt e asta???? O inebunit lupu??? Cum isi permit sa ii puna eticheta de unt???? Nesimtitii. Vaaai ce m-am enervat! Am vorbit singura si am injurat in gura mare ca birjarii. Da nu m-am putut abtine. Ziceti si voi. E normal asa ceva? [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...