Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Inseminarea intrauterina


Recommended Posts

Fetelor,maine ma duc la dr cu analizele pe care mi le a dat sa vad daca pot incepe stimularea pt inseminare![q][q] SUNT CAM SPERIATA CA MI-A IESIT PROTEINA C CRESCUTA!voi stiti ce o mai fi si asta?m-am uitat pe net dar nu prea inteleg pt ce se face!mereu am cate o piedica ,si cred ca e un semn ca nu ar trebuii sa fac inseminarea![bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 181
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui elenaraluca
Fetelor,maine ma duc la dr cu analizele pe care mi le a dat sa vad daca pot incepe stimularea pt inseminare![q][q]SUNT CAM SPERIATA CA MI-A IESIT PROTEINA C CRESCUTA!voi stiti ce o mai fi si asta?m-am uitat pe net dar nu prea inteleg pt ce se face!mereu am cate o piedica ,si cred ca e un semn ca nu ar trebuii sa fac inseminarea![bang][bang][bang]
align="right" id="quote2">Elenaraluca, cu ce injectii faci stimularea? Mie mi-au dat Gonal F. Sunt la dr. Ispasoiu Florin. Fruntea sus, fii optimista! Sa dea dumnezeu sa fie cu ochisori!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Am ajuns si eu la d-na doctor Moisa. Mi-a descoperit un chist...Mi-a dat anticonceptionale si niste supozitoare. Apoi merg la control sa vada daca s-a resorbit chistul....Apoi voi face niste analize,...Cum e d-na doctor? Parerile sunt pro si contra dar sincer mie mi s-a parut realista...

 

 

Tu ai ramas insarcinata?

 

Bafta!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna, sunt noua pe aici ma pregatesc si eu de prima inseminare la Giulesti, nu stiu inca ce dr. imi va face, vineri o sa o cunos pe d-na dr, din cate am citit pe site, multe fete au avut dureri, ce imi puteti spune ce dr fac inseminari la Giulesti?

 

http://apps.facebook.com/note.php?note_id=153716931348061&id=100000971995192

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui elenaraluca
Buna fetele!vineri am fost la prima monitorizare pt iui am multi foliculi cel mai mare de 12 mm in ziua 9.luni adica maine ma duc la o noua monitorizare sa vad daca au crescut foliculii si cred ca sapt care vine fac inseminarea!sa imi tineti pumnii!va pup si multa bafta si voua![flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">Tinem pumnii, sa fie cu noroc[bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...