Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Imi este dor....


Recommended Posts

Mda, citesc si nu-mi vine sa cred cand vad cat de puternica este o femeie. Eu de 13 ani am o casnicie fericita. Iubesc si sunt iubita. Nu pot sa stiu ce simtiti voi , insa va rog sa ma credeti ca aveti toata admiratia mea sa vad ca gasiti solutii sa iesiti invingatoare din aceste greutati. Hai fetelor, sunteti puternice, o sa fiti fericite cu adevarat , meritati asta !!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adarius
Cand nu mai simti nimic pentru el,nu mai vrei sa-l vezi,sa-l auzi,sa mergi acasa,acesta e un motiv de divort?unele sunt puternice,altele nu pot face pasul in nici un chip. "IN VIATA NIMIC NU E SIGUR,CEEA CE PARE CA TREBUIE SA SE INTAMPLE SE POATE SCHIMBA INTR-O CLIPA."
Pentru mine ar fi motiv de divort, sunt o persoana care nevoie de multa afectiune, sunt inca "femeia-copil". Nu concep viata fara iubire, placere si dor de a vedea zambetul pe fata persoanei iubitte in fiecare dimineata. MAi bine fara partener decat singuratate in doi. Nesimtind ceva pentru cel de langa ttine, fiind casatorit/a dragostea poate trece pe langa tine si sa te lase in pace crezand ca esti fericit/a. aceasta e parerea mea....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui adarius
Cand nu mai simti nimic pentru el,nu mai vrei sa-l vezi,sa-l auzi,sa mergi acasa,acesta e un motiv de divort?unele sunt puternice,altele nu pot face pasul in nici un chip. "IN VIATA NIMIC NU E SIGUR,CEEA CE PARE CA TREBUIE SA SE INTAMPLE SE POATE SCHIMBA INTR-O CLIPA."
Si tu ce propui?Sa ramana femeia langa dobitoc ca o martira, sa astepte sa i se ridice statuie in centrul orasului ca sotie iubitoare si mama eroina? Normal ca e motiv de divort! ---------------------------------------------- Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914 O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Redai,nimeni nu a zis ca viata de dupa divort este usoara (pentru mine este dar la mine sunt alte conditii acum)! Eu m-am simtit asa dupa ce m-am despartit de tatal copilei mele, gravida fiind. M-am simtit goala, fara valoare. Te felicit ca ai cautat ajutor specializat atunci cand ai simtit ca nu mai faci fata! Multe o trag pe picioare mintindu-se ca sunt tari si pot si pot fi lovite cand se asteapta mai putin. Iti este foarte greu la inceput pentru ca visele tale de familista,de femeie,ti-au fost spulberate dar cu timpul te vei obisnui fara EL. Vei mai avea momente in care iti vine sa strangi perna in brate si sa plangi,sa plangi,rauri de lacrimi de simti ca te sfarsesti. Nu e neaparat tristetea ci oboseala psihica. Pur si simplu nu m-ai ai chef de nimic. Si vei obosi sa tot auzi in jurul tau ca va fi bine. Dar va fi. Crede-ma! MagneB6 e foarte bun in astfel de cazuri, Omega13. Te imbratisez! ---------------------------------------------- Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914 O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...