Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Iubirea ne poate salva de la moarte


Recommended Posts

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

am plans...am plans si iar am plans...sa va dea Dumnezeu sanatate si putere...si ani multi!
Blackmoon Lady&lipishtocul [url="http://community.webshots.com/album/577818956NLHJud?vhost=community&vhost=community"][copil][/url]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au dat lacrimile cand ti-am citit povestea...intr-adevar o poveste de iubire care trebuie spusa. Felicitari ptr ca ai langa tine o iubire adevarata si un om minunat. Felicitari sotului ca te-a sprijinit si cu ajutorul lui te-ai nascut a doua oara si poti fi acum alaturi de baietelul tau, iar impreuna v-ati implinit si visul de a avea si o fetita (din cate spune Diana). Felicitari si multe [flo][flo][flo] ptr tine si familia ta.
Mami de printesuca mica si iubita[copil] 05.05.2009...si surpriza [gravi] 19+ [url="http://lb2f.lilypie.com/4dI8p2.png"]Buburuza mea[/url]******[url="http://lmtf.lilypie.com/8qIjp2.png"]In asteptare...[/url] ********************* [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154909"]Povestea Stefaniei[/url] *********************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
Buna dragele mele Va multumesc tuturor pentru mesaje, e o incantare sa vad ca dupa atata timp de cand am postat povestea mea inca mai primesc raspunsuri. Din pacate nu am mai reusit sa ma loghez si am creeat un alt cont, sunt numele celor doi ingerasi minunati din viata mea Andy si Daria. Da, ati intuit bine, acum avem doi copilasi minunati, Andrei de 6 ani si Daria care peste cateva zile va implini 6 luni. Sansele sa mai am un copil au fost destul de reduse, iar sarcina a fost cu probleme, dar bunul Dumnezeu a avut un plan minunat pentru noi si ne-a daruit o noua gingasie in viata noastra, i-am pus numele Daria-Maria. Acum ma simt o mamica implinita, o sotie implinita iar fizic chiar nu ma plang de nimic, ii multumesc lui Dumnezeu pentru tot ce mi-a dat, bune sau mai putin bune, cred ca a trebuit sa trec prin toate pentru a ma transforma in alt om, mai puternic si mai bun cu toti din jur. Peste o luna se vor implini 10 ani de cand eu si sotul meu suntem impreuna si pentru asta ii multumesc lui Dumnezeu si sotului meu, care in acest timp a crezut in mine mai mult decat oricine si m-a ajutat sa depasesc limite puse de medici sau de oameni. Nimeni nu mi-a dat sanse ca o sa pot duce aceasta sarcina la bun sfarsit, am schimbat 3 medici ginecologi pana la nastere, cum vedeau ce probleme am, cu coloana si cu trombocitele marite se speriau si imi transmiteau si mie aceasta teama. Dar Dumnezeu mi-a scos in cale si oameni minunati care mi-au fost alaturi si astfel am adus pe lume o fetita perfect sanatoasa, lumina si alinarea sufletului nostru. Iar baietelul nostru o iubeste atat de mult, inainte de sarcina se ruga aproape in fiecare zi sa-i dea si lui Dumnezeu un bebelus. Iar Dumnezeu ne-a ocrotit si ne-a rasplatit pe toti. Sunt fericita, imi iubesc fiecare cicatrice, face parte din mine iar sotul meu inca imi spune ca sunt frumoasa, nu ma mai consider un om cu handicap, sunt un om care se deplaseaza mai greu dar care merge mai departe orice ar fi. Va pup pe toate si va multumesc pentru tot Rely, Cata, Andy, Daria si ingerasul nostru din cer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...