Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (119 )- alaturi de Aida


Recommended Posts

Nici eu nu am somn. Pur si simplu continui privegherea micutului sufletel care se inalta la cer. Alina Vic a fost foarte cuminte , a dat iama in nisipul din curtea Aidei si s-a certat cu catelusul mic si suparat ca era inchis. Na ca plange Vic. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, m-ati terminat iar![q] Ma duc ca tre' sa fac bagajele pentru Alba ca plecam pe la 10-11, nu seara asa cum speram eu. Flavia, Clau si Miha va multumesc si eu pentru gestul vostru! Doris sunteti nemaipomenite, grupul vostru de sustinere pentru Aida sunt convinsa ca a ajutat-o foarte mult, pe toate planurile.[asia][pup] Moni, felicitari pentru "cloantza". Sa fie sanatos, ca voinic este! Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am deschis DC-ul si i-am vazut poza[q]....nici nu as fi stiut ce sa-i spun aidei,daca veneam...ma bucur enorm ca ati reusit sa ajungeti(clau cand ne intalnim as vrea sa contribui si eu pt coroana,eu acum am citit ca ati fost,te sunam daca reuseam sa intru ieri) la multi ani dragos! moni felicitari pt "cloantza"!sa sti ca sunt fff multi oameni care descopera la 40-60 ani ca au hemangioame hepatice si nu au pus sau nu vor pune niciodata probleme de sanatate. eu tot cu greturi dar macar nu mai am spoting....si e mare lucru la mine... alina mamica bulinei Elisa[zana](20 iunie 2007) .....si hapy [gravi] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum doar m-am trezit. Alina, Aida e cat se poate de puternica, cel putin din exterior asa se vede...numai ea si Bunul Dumnezeu stie cata durere ascunde in suflet [q] Victoras a fost un scump si un cumintel. Sa vezi cand i-a vorbit Doris s-a rusinat si s-a cuibarit in bratele mele....dulce foc. Pe masina si la dus si la intors a dormit de numa. La intors m-am asezat pe mijloc cat mai aproape de el si dupa o portie buna de ras, l-am vazut cum intoarce capu si in 2 secunde somn de voie. N-a avut el nici o treaba ca noi vorbeam. Alina.a, coroana a luat-o Miha. Azi sa va ganditi si la mine, la noi...avem o misiune grea...mergem la cumnatel si credeti-ma ca suntem terminati numai la gandu ca nu stim ce si cum sa procedam, ca nu vrem sa plangem, vrem sa fie o atmosfera normala, ca inainte, cand mergeam aproape duminica de duminica la ei si faceam gratare...ne rugam la Dumnezeu sa ne dea putere si intelepciune. Si tot azi haideti sa aprindem o lumanare pentru sufletelu Emmei! [ruga] Miha, aseara am citit si eu povestea unui licurici si daca la priveghi n-am scos o lacrima, azi noapte da...atat de frumos a scris Marius ca n-avea cum sa nu te miste putin aceste cuvinte [q] Ce mesaj imbarligat am scris, dar sincer asa de tare m-au bulversat toate cele ce se intampla in ultima vreme de nu-i adevarat. Oricum n-am sa incetez sa spun si sa admir tot ceea ce fac si au facut minuatele fete din Timisoara! e de admirat cum un grup de fete, candva niste straine, reusesc sa faca totul pentru a o tine intreaga la minte pe Aida! [asia][flo][asia][flo]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
[ruga]Dumnezeu sa te odihneasca in pace, Emma ingeras bland[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu ce sa mai zic... Aseara am deschis tirziu calc si am vazut ca ati fost la priveghi. La multi ani , Dragos! Alina , sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii! Moni, felicitari! Clau,ne gindim la voi... La mine sunt socrii in vizita... Cristina si gemenele [url="http://www.flickr.com/photos/23718908@N05/sets/72157603964285199/"]pantofiori[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu cu mesajul pe care n-am apucat sa-l termin aseara. Ce m-a impresionat pe mine cel mai mult a fost atmosfera linistita si demna. Printesa primaverii impreuna cu parintii ei impun RESPECT. Aida este o super femeie, extraordinar de puternica, nu stiu daca ma credeti dar a gasit puterea sa consoleze ea pe altii, sa se bucure la aflarea vestii ca unei cunostinte i se nascuse un nepotel, sa-i zambeasca lui VIC. La fel si buni si Laci , niste oameni pur si simplu extraordinari. Doamne da-le putere in continuare . Din partea mea nu am decat sa le multumesc ca i-am cunoscut. Fetelot din Tm ma bucur ca v-am cunoscut si pe voi, sunteti cu adevarat deosebite. Merg cu toata trupa la biserica, ma voi ruga pentru Ema si sa le dea Dumnezeu putere celor care o vor conduce pe ultimul drum. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]LA MULTI ANI FLORICILOR![flo]
Fetelor ma bucur ca ati reusit sa ajungeti aseara la priveghi,Miha si eu vreau sa contribui la coroana.Poate ne-om intalni prin vreun parc acum ca s-a facut vreme buna. CLAU iti tin pumnii pentru intrevederea de azi [pup][pup][pup] ALINA.A [pup] sa iti treaca greata repede. DORIS si restul fetelor din Timisoara [flo][flo][flo]... Eu am alta problema,ma supara rau gingiile de cateva zile [q] Cu Diana nu am avut asa probleme,dar atunci nu aveam inca dinti pusi.Macar de-as gasi Romazulan,e singura solutie care are super efect,dar nu se prea gaseste,mi-a zis dentista mea ca nu prea o mai aduc farmaciile, ca e prea ieftina [bang] N-aveti cumva pile pe la vreo farmacie?
MONI [gravi] [baietel] 22s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am deschis calculatorul si am vazut poza Emmei...am inchis ochii pentru o clipa...mi-am amintit apoi cum am citit povestea ei care m-a cutremurat...atunci m-am gandit la mama ei si mi-am zis "doamne nu-i da omului cat poate duce". Acum ma gandesc la durerea ei, la sufletul ei sfasiat si ma rog "doamne, nu ma lasa vreodata sa cunosc durerea asta". Dumnezeu sa odihneasca sufletul ei curat si sa le dea mangaiere parintilor ei. Azi ma duc la biserica cu Maria, si pe langa lumanerile pe care le vom aprinde pentru mama mea Florica si socrul meu Flore, vom aprinde una si pentru Emma. Gabriela[mamica]fericita de[zana][URL="http://family.webshots.com/slideshow/570147796ATFQgt"] MARIA [/URL] (07.08.2007) ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tare as fi mers si eu la biserica dar cum Raul nu vrea (mi-a spus ca azi vrea sa stea acasa) n-am cum ajunge. Pe Clau nu ma pot bza (azi) ca azi noapte s-a torpilat rau de tot, a fost ziua unui prieten bun si habar n-am la cate a venit acasa...cert e ca si acum doarme [bang][alcool] Asa ca, stau acasa si fac mancare, iar la 14 voi aprinde o lumanare pentru sufletul Emmei! Miha, tare frumos ai descris totul [flo]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
[ruga]Dumnezeu sa te odihneasca in pace, Emma ingeras bland[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...