Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 275


Recommended Posts

Felicitari! sa-ti dea Dumnezeu o sarcina usoara !
Citat:
citat din mesajul lui broscuta7
Va multumesc fetelor din tot sufletul. Stiu ca valoarea este cam micuta, dar o sa merg joi sa-l repet. Maria sa ai incredere in sansa ta. Si eu tot cu embrioni congelati am facut. Dupa 5 inseminari, 2 laparo, 5 HSG, 1 histeroscopie, 3 FIV-uri si inca un ET.............in total 7 ani si ceva de chin, Maicuta Domnului m-a ajutat si o rog sa ma ajute pana la capat.[ruga][ruga] Nu-mi vine sa cred nici acum. stiti ca eram zilele trecute disperata ca nu am nimic, ABSOLUT NIMIC, sanii ma dureau cand si cand, ieri putina greata, iar de azi dimineata, iar nimic. Eu toata viata am crezut ca voi avea la sarcina un semn cat de mic, dar Doamne Doamne mi-a jucat o festa teribila. Nu intelegeam "cum adica sa fii gravida si sa nu ai nimic????O durere de ceva, ceva mai umflat, ceva mai colorat........" La celelalte ET-uri am avut mereu caeva modificari, chiar si pt cateva zile. Acum NIMIC Iertati-ma ca m-am lungit atat, dar voi imi sunteti cele mai dregi prietene, chiar daca scriu de putin timp va citesc de aproape 3 ani. Vreti sa va spun ceva nostim? Am facut ET_ul intr-o miercuri la 11.20(stiti ca la Giuli e un ceas in dreapta pe perete) si ma gandeam ca o sa reusesc ca eu m-am nascut intr-o miercuri la 11.20[:D] Pentru toate fetele [flo][flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Broscuto draga, chiar daca nu te-am urmarit pana acum, multe multe felicitari, sa fii o graviduta sanatoasa si fericita! [flo] Fetelor, si uite inca o super veste de pe frontul de vest al FIV-ului (din People): "Céline Dion's dream to expand her family has come true. The singer, 42, is pregnant with twins after undergoing her sixth in-vitro fertilization attempt and turning to acupuncture to improve her chances of a pregnancy" Deci si Celine, dupa 6 FIV-uri intr-un an din cate am inteles, a facut acupunctura si a reusit!!! Sunt din ce in ce mai convinsa. Inca nu m-am lamurit unde... Aveti idei pe incercate? Pe Visarion? un chinez super bun? dr Ionescu pe Victoriei? sau ce ati mai auzit de la persoane cu succese in FIV? [flo] va pup! Pisuc Mic Pisuc Mic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ehei...ce vesti acum in miez de noapte.. Broscuta, felicitari...esti graviduta...tinem pumniii Buburuza...si restul gargaritelor[pup], eu de azi intr-o sapt.... noapte buna si somn dulce mamicilor si viitoarelor mamici// [nani][flo] Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rox_dob, se intampla frecvent sa intarzie CM daca faci inhibare din Z21. Imi imintesc ca mie mi-a intarziat vreo 4 zile pe ciclul cu inhibarea, fata de cum imi venea normal. Bafta! broscuta, felicitari pt reusita si sa fie bine si in continuare.
[gravi]13+ mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota insuficienta venoasa cronica bilaterala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rox_dob
Fetelor va rog ajutati-ma am inceput(protocol lung) dipherelin-ul din ziua 21 acum sunt ziua 28 si nu mi-a venit menstruatia .Este normal sa intarzie sau nu trebuie sa vina? multumesc roxana
nu te speria e normal sa intarzie putin...si eu am patit la fel bafta multa si sa vii cu burticutza [gravired] Angie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Broscuta: Felicitari!!!! Iti doresc sa ai o sarcina usoara!! Iti multumesc pentru incurajari; stiu ca exist aminuni, dar uneori imi spun ca nu sunt vrednica sa mi se intample tocmai mie....poti sa-ti activezi pm-ul?! Mona: Sunt cu pumnii stransi, stransi!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...